YouTube için kamera önerisi

Angel marka ürün 1080P 15 FPS görüntü kaydediyor ayrıca bilinmedik markalara yönelmemelisiniz. Eken marka cihazın özellikleri fena değil ama dediğim gibi bu tarz markalara hiç bulaşmayın önerdiğim kamerayı almanız en mantıklısı.

Konu hakkında aşırı bilgi sahibi degilim.Bu size yardımcı olabilir. Bence hiç uğraşmayın C270 kamerayı alıp konuyu kapatın bunlarla uğraşmayın.
Hanımefendinin amacı PC başında oyun videosu çekmek değil anlaşılacağı üzere. Neden halen daha webcam'de diretiyorsunuz?
Birde ben normal dışarıda evde video çekecem sizin önerdiğiniz kamera bunlar için değilmi pc görüntülü konuşmayacağım son sorumdu şimdiden teşekkür ederim.
Sizin şu anda kameralık bir durumunuz yok. Telefon kamerası ile işe koyulun. Etkileşime göre kendinize bir yol çizersiniz. Haa, ben illa kamera alacağım diyorsanız da o iş sadece kamera almakla bitmiyor. Bunun; ışığı, mikrofonu, tripodu, stabilizer'i, hafıza kartı, 1080p videoyu işlebilecek bir bilgisayarı, vs. var da var. Telefon kamerasını ne kadar iyi kullanırsanız sizin karınıza.

Son düzenleme:
Hanımefendinin amacı PC başında oyun videosu çekmek değil anlaşılacağı üzere. Neden halen daha webcam'de diretiyorsunuz?
Sizin şu anda kameralık bir durumunuz yok. Telefon kamerası ile işe koyulun. Etkileşime göre kendinize bir yol çizersiniz. Haa, ben illa kamera alacağım diyorsanız da o iş sadece kamera almakla bitmiyor. Bunun; ışığı, mikrofonu, tripodu, stabilizer'i vs. var da var. Telefon kamerasını ne kadar iyi kullanırsanız sizin karınıza.
Telefon ile çekiyorum 1080 YouTube atıyorum YouTube videomun ayarlardan 1080 yapıyorum çok güzel çıkıyor ama 480 yapıyorum görüntü kalitesi düşüyor zaten herkezin telefonu 480 kayıtlı değil mi Herkeze kötü çıkıyor diye takıldım nasıl olur acaba.

480p iyi bir görüntü kalitesi olmadığı için normal olarak kötü görüntü görürsünüz. Neden herkeste 480p'ye kayıtlı olsun ki? Kiminin bilgisayarı 1080p'de video oynatmaz, kiminin interneti o kadar yavaştır ki 720p'de bile video izleyemez. Ama kimisi vardır 1080p'de cam gibi izler. Bu kişiden kişiye değişir.

480p iyi bir görüntü kalitesi olmadığı için normal olarak kötü görüntü görürsünüz. Neden herkeste 480p'ye kayıtlı olsun ki? Kiminin bilgisayarı 1080p'de video oynatmaz, kiminin interneti o kadar yavaştır ki 720p'de bile video izleyemez. Ama kimisi vardır 1080p'de cam gibi izler. Bu kişiden kişiye değişir.
YouTube'de bende otomatik 480 diyor.

Geri
Yukarı