Youtube için tavsiyeler

Oyun videoların ömrü tükendi ya çok iyi bir oyuncu olacan oyunlarını paylaşacan yada çok büyük bir kitlen olacak.Tavsiyem kısa kısa içerikler üretmen artık kimse girip 20-30 dakikalık video izlemiyor.Tarz olarak önerim kısa kısa bilgileri paylaşman ki araştırma yapman lazım bunun için. Ha dersenki yok ben sadece oyun çekeceğim PUBG Mobile,TFT,PUBG iyi gider. Birde birine iyi sallarsan prim yaparsan kendini rezil edersen 200+ abonen olur kafadan.

Örnek verecek olursak. Hazreti Yasuo.

Örnek verecek olursak. Hazreti Yasuo.
İyi örnek böyle adamları ülkem bel altı hastası olduğu için takip ediyoruz. Halbuki Barış Özcan gibi adamlar emek verip canlı yayın açarken bel altı kitle gelip 31 yazıyor chatine. Gerçekten çok boş şeylerle uğraşıyoruz bakalım sonumuz ne olacak.

Sayın forum sakinleri iyi akşamlar.
Youtube kanalı açıp kendimce oyun videoları çekmeyi düşünüyorum. Bana verebileceğiniz tavsiyeleriniz var mı?
Normalde oyun videosu izlemem. Anca merak ettiğim bir oyun olacak ama sadece bakmak için izlerim. Muhabbet gerekiyor izlemem için. Mesela fedupsamania kanalı var. Zamanında Cities Skylines oyununa sahip olama rağmen muhabbet ve oynayış tarzı için izlerdim. Şuan Long Dark oyununa bakarım arada. Hoş sohbet ve kaba saba ağır konuşmazsan hedef kitlen daha geniş olur. Tabi yerinde argo güzel olur benim için. Kayıt kaliten ve sesin insanları rahatsız etmeyecek seviyede iyi olmalı. Yoksa gerçekten izlemek miğde bulandırıyor ve tiksindiriyor. Enis kirazoğlunu da tavsiye ederim. Güzel içerik üreticilere özenmek iyidir. Birebir kopyalamazsan tabiki. Hazreti Yasuo gibilerini kesinlikle örnek almamalısın.
Şimdiden başarılar.

Başkan 1.000 aboneyi geçmek lazım reklam yapıp para kazanmak için onun dışımda sistemin iyi ise şöyle bir şart koş"Eğer 5.000 aboneyi geçersek oda vlogu çekeceğim de onun dışında 15 den büyükseniz" Cihan the Legit" gibi biraz sempatik olabilirsiniz. 1.000 aboneyi geçersen sessli ya da 2.000 i geçersen sesli video çek ama bu konuda sohbeyin iyi olmalı sadecr oyuna focus yaparsan bi şey beceremezsin. Edit konusunda Movavi hem basit hem kullanışlı. Eğer şuan ciddi bir öğrenim sırasında değilsen ve sistemin iyi ise 2020 Ocak-Mart arasıydı galiba CYBERPUNK 2077 çıkcak bunun pususunda olup ilk videoyu çekenlerden olabilirsin. Eğer CS:GO videosu çekmek istiyorsan ideolara al ve en iyi olduğun yerleri Render yap bu konuda en güzel gelişenlerden biri"Swampie adlı Zula videosu çeken kanal". Eğer ilerde ciddi para kazanırsan ve çekiliş yaparsan enadilik yapmaman senin karına olur çekilişi uzun tutmak Youtube'de kalıcılığını yülseltir.
Çok uzun oldu özür dilerim. ☹

Son düzenleme:
Youtube a girin. Oyun trendlerine de girin, bakın ne var? Tabiki sevgilim bana poposunu gösterdi, PUBG mobile bug mu hile mi? Zengin VS Fakir. Don challenge! Kaybeden donunu açar ve ,***** döndürür. Bu tarz videolar çek. Para kazanmazsan seni çok seviyorum de ben anlarım.

Oyun videoların ömrü tükendi ya çok iyi bir oyuncu olacan oyunlarını paylaşacan yada çok büyük bir kitlen olacak.Tavsiyem kısa kısa içerikler üretmen artık kimse girip 20-30 dakikalık video izlemiyor.Tarz olarak önerim kısa kısa bilgileri paylaşman ki araştırma yapman lazım bunun için. Ha dersenki yok ben sadece oyun çekeceğim PUBG Mobile,TFT,PUBG iyi gider. Birde birine iyi sallarsan prim yaparsan kendini rezil edersen 200+ abonen olur kafadan.
Demek istediğini anladım aslında bu tarz da mantıklı. Ruhi Çenet gibi iki olay araştır özetle biraz kurgusunu güzel yap ak git.
Youtube a girin. Oyun trendlerine de girin, bakın ne var? Tabiki sevgilim bana poposunu gösterdi, PUBG mobile bug mu hile mi? Zengin VS Fakir. Don challenge! Kaybeden donunu açar ve ,***** döndürür. Bu tarz videolar çek. Para kazanmazsan seni çok seviyorum de ben anlarım.
Karımın ayağını yaladım diye video var YoutubeTR de :)
Normalde oyun videosu izlemem. Anca merak ettiğim bir oyun olacak ama sadece bakmak için izlerim. Muhabbet gerekiyor izlemem için. Mesela fedupsamania kanalı var. Zamanında Cities Skylines oyununa sahip olama rağmen muhabbet ve oynayış tarzı için izlerdim. Şuan Long Dark oyununa bakarım arada. Hoş sohbet ve kaba saba ağır konuşmazsan hedef kitlen daha geniş olur. Tabi yerinde argo güzel olur benim için. Kayıt kaliten ve sesin insanları rahatsız etmeyecek seviyede iyi olmalı. Yoksa gerçekten izlemek miğde bulandırıyor ve tiksindiriyor. Enis kirazoğlunu da tavsiye ederim. Güzel içerik üreticilere özenmek iyidir. Birebir kopyalamazsan tabiki. Hazreti Yasuo gibilerini kesinlikle örnek almamalısın.
Şimdiden başarılar.
Güzel yorumun için teşekkür ederim, tavsiyelerine uymaya çalışacağım :)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı