YouTube için tavsiyeler

surprise0

Hectopat
Arkadaşlar YouTube kanalım için tavsiye verebilir misiniz? Şu an için sadece eski kayıtlarımı yüklüyorum. İlerleyen günlerde daha güncel oyunlarla yeni kayıtlarımı yükleyeceğim.

Edit: İntro yapmak için tavsiyeleriniz varsa açığım.

Son düzenleme:
Güncel ol. Videolarına etiket ekle ki izlenmen artsın. Videoya başlamadan önce abone olayı unutmayın gibisinden cümleler ekle. Anket ekle. Studiodan istatistikleri takip et.

Tanım kısmına videonun içeriğiyle ilgili tıklanabilir zaman çizelgesi de koyabilirsin. Hangi dakikada ne var gibi. Alakam olmayan bir konunun videosunu bile bu kullanıcı kolaylığını sunduğu için beğeniyorum. Bir de videonun kapak resmi yemleme olmamalı. Kanalı direkt kara listeye ekliyorum.

Thumbnail'ler bence önemli, ben alakam olmasa bile güzel thumbnail gördüğüm zaman tıklıyorum.
Ben de başladım karantina döneminde internet hızı artmışken bakalım ne olacak :D
"AMCAMI KIŞKIRTTIM ARKADAŞIMA FIŞKIRTTIM" gibi videolar da rağbet görüyor tabi...

Tanım kısmına videonun içeriğiyle ilgili tıklanabilir zaman çizelgesi de koyabilirsin. Hangi dakikada ne var gibi. Alakam olmayan bir konunun videosunu bile bu kullanıcı kolaylığını sunduğu için beğeniyorum. Bir de videonun kapak resmi yemleme olmamalı. Kanalı direkt kara listeye ekliyorum.
Yok hocam sadece bir tane clickbait koydum ki kanal tıklanması biraz artsın :D
Thumbnail'ler bence önemli, ben alakam olmasa bile güzel thumbnail gördüğüm zaman tıklıyorum.
Ben de başladım karantina döneminde internet hızı artmışken bakalım ne olacak :D
"AMCAMI KIŞKIRTTIM ARKADAŞIMA FIŞKIRTTIM" gibi videolar da rağbet görüyor tabi...
Yani genelde thumbnail'i video içinden seçiyorum. (Kapak fotoğrafı thumbnail oluyor doğru muyum hocam?)

Yeni konular

Geri
Yukarı