YouTube için Valorant ile alaklı içerik bulamıyorum

JETTİN ULTİSİ

Hectopat
Videolarımı daha çok oynayışımla ilgili ilgili olmasını istiyorum. Fakat aklıma içerik gelmiyor. Montaj yapmasını biliyorum ama müziklerden telif yeme olayı olduğu için onu da yapmak istemiyorum. Oynayışımla ilgili ne tür videolar atabilirim? Kısa olarak.

Videolarımı daha çok oynayışımla ilgili ilgili olmasını istiyorum. Fakat aklıma içerik gelmiyor. Montaj yapmasını biliyorum ama müziklerden telif yeme olayı olduğu için onu da yapmak istemiyorum. Oynayışımla ilgili ne tür videolar atabilirim? Kısa olarak.

Taktik videoları yap. En tutanlar onlar oluyor genellikle.

Challenge videoları da çok iyi oluyor.

Hızlı tüketilebilen içerikler işini görecektir.Editli frag movieler vs.

Attığın headshotlar ile müzik ritimleri oluşturabilirsin. Veya lineup videoları hazırlayabilirsin.
Arkadaşın da dediği gibi teknik gerektiren (Viper,Sova) gibi ajanlar için şok oku, görüş oku,yılan ısırığı,zehir bulutu lineupları paylaşırsan yeteri kadar izlenebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı