YouTube ihtarı yüzünden para cezası alınır mı?

FalconPaw

Kilopat
Makaleler
8
Bir videodan dolayı telif ihtarı yedi kanalım. Daha önce de telif ihtarı yemiştim, 2 yıl falan önceydi. Şimdi tekrar ihtar yedim, 1 ihtarım var gözüküyor şu an. Herhangi bir problem çıkar mı? Şu anda video yayından kaldırıldı YouTube tarafından. Herhangi bir ceza alır mıyım? Para cezası vesaire.

Bir videodan dolayı telif ihtarı yedi kanalım. Daha önce de telif ihtarı yemiştim, 2 yıl falan önceydi. Şimdi tekrar ihtar yedim, 1 ihtarım var gözüküyor şu an. Herhangi bir problem çıkar mı? Şu anda video yayından kaldırıldı YouTube tarafından. Herhangi bir ceza alır mıyım? Para cezası vesaire.
Alınmıyor hocam.

YouTube nasıl ceza versin? Kendi mahkemesi mi var

Telif ihtarı atan şirket mahkemeye falan verebilir mi onu sormuştum. Şu an mahkemeye vermesi için bir sebep yok aslında, video kaldırıldı sonuçta.
Öyle olsaydı milyonlarca insan ile mahkemelik olurlardı çok büyük bir kanal ya da kuruluş tarafından sorun yaşanmadığı sürece mahkemeye vermezler

Telif ihtarı atan şirket mahkemeye falan verebilir mi onu sormuştum. Şu an mahkemeye vermesi için bir sebep yok aslında, video kaldırıldı sonuçta.

Verebilir, videonun kaldırılması fikri ve sınai haklar mahkemesinde dava açılmasına engel değil ama uğraşacaklarını sanmam. Herkese dava açarlarsa astarı yüzünden pahalıya gelir.

Yeni konular

Geri
Yukarı