YouTube izlenme arttırmak

Ülkemizde kaliteli içerikler pek fazla tutmuyor. Cidden fark yaratman gerekiyor, insanlar neden seni 10-15 dakika izlesin ? Mesela Mesut Çevik kamera kalitesi olsun, konuşması ve bilgisi olsun seni yarım saat bile dinletir. Ayrıca kanal linkini bırakırsan yapıcı eleştiriler yapabiliriz.

Ülkemizde kaliteli içerikler pek fazla tutmuyor. Cidden fark yaratman gerekiyor, insanlar neden seni 10-15 dakika izlesin? Mesela mesut çevik kamera kalitesi olsun, konuşması ve bilgisi olsun seni yarım saat bile dinletir. Ayrıca kanal linkini bırakırsan yapıcı eleştiriler yapabiliriz.

Yasak zannetiğim için bırakmadım bu arada uzun içreikler yapmıyorum kısa montajlar yapmaya çalışıyorum Kanalımın linki

Yasak zannetiğim için bırakmadım bu arada uzun içreikler yapmıyorum kısa montajlar yapmaya çalışıyorum Kanalımın linki
Henüz 5 video yüklemişsin. Hemen hemen hepsini izledim ve izlenme sayıları fena değil. Editini ve video kalitesini arttır gerisi gelir. Başka kanallar ile anlaşıp kendi reklamını yaptırabilirsin ya da yayıncıya video linki atıp oradan bir şeyler yapmaya çalışabilirsin. Bunlar küçük taktikler henüz yenisin, bu yolda devam et ileride bir bakmışsın patlarsın hiç belli olmaz.

Henüz 5 video yüklemişsin. Hemen hemen hepsini izledim ve izlenme sayıları fena değil. Editini ve video kalitesini arttır gerisi gelir. Başka kanallar ile anlaşıp kendi reklamını yaptırabilirsin ya da yayıncıya video linki atıp oradan bir şeyler yapmaya çalışabilirsin. Bunlar küçük taktikler henüz yenisin, bu yolda devam et ileride bir bakmışsın patlarsın hiç belli olmaz.

Teşekkür ederim. Umarım olur.

Kanalınızı bende inceledim video sayısı çok az ve buna rağmen bence oradaki izlenme oranları iyi. Gözüme çarptığı için örnek vermek istiyorum bu işte hızla gelişmenizi ve para kazanmanızı sağlayabilir.
Bu kanalın da videoları az ve Youtube'da yeni sayılır( 1 yıllık fakat güncel videoları bir kaç aylık daha) fakat edit işlerini gerçekten başarılı buluyorum ve bana oradaki videolar komik geldiği için izliyorum, takip ettiğim yayıncılar da bulunuyor içerisinde. Kısaca bu kanal gibi takip edilen yayıncılardan güzel anlar çıkarıp başarılı bir editleme yaparsanız hızlı gelişeceğinizi düşünüyorum.

Kanalınızı bende inceledim video sayısı çok az ve buna rağmen bence oradaki izlenme oranları iyi. Gözüme çarptığı için örnek vermek istiyorum bu işte hızla gelişmenizi ve para kazanmanızı sağlayabilir.
Bu kanalın da videoları az ve YouTube'da yeni sayılır( 1 yıllık fakat güncel videoları birkaç aylık daha) fakat edit işlerini gerçekten başarılı buluyorum ve bana oradaki videolar komik geldiği için izliyorum, takip ettiğim yayıncılar da bulunuyor içerisinde. Kısaca bu kanal gibi takip edilen yayıncılardan güzel anlar çıkarıp başarılı bir editleme yaparsanız hızlı gelişeceğinizi düşünüyorum.

Teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı