YouTube İzlenme Saatim Artmıyor

bugraa0

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. YouTube'da bir ay önce içerik üretmeye başladım. Video ve canlı yayınlarımla kanalı büyütmeye çalışıyorum. YouTube iş ortağı olmak için de biliyorsunuz ki 4000 saat sınırı var. Analiz kısmında bin saati geçmeme rağmen; iş ortağı kısmında 120 küsür saatlerde görünüyor ve son zamanlarda hiç yükselmiyor. Sizlere bu konuda danışmak istedim, fikirleriniz bekliyorum.

Dosya Ekleri

• Yeni Bit Eşlem Resmi.jpg
    Yeni Bit Eşlem Resmi.jpg
    21,9 KB · Görüntüleme: 943
  • Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    10 KB · Görüntüleme: 824
Son düzenleyen: Moderatör:
Öncellikle kolay gelsin diyorum bu tür işler sabır isteyen işlerdir hemen olmaz 1 ay önce başlamışsınız daha çok erken sabredin zamanla olacak şeyler şu zamanda youtuber olmak gerçekten çok zor çünkü neredeyse bütün kategorilerde içerik üretiliyor yani erken başlayanlar biraz şanslı YouTube'da olmayan ve dikkat çeken başkalarının yapmadığı şeyleri yapmanız gerekmekte örnek veriyorum bir oyun kanalı açacaksanız birçok oyun kanalı var tutma imkanı çok düşük olmayan şeylere yönelmek lazım başarılar dilerim.

Öncellikle kolay gelsin diyorum bu tür işler sabır isteyen işlerdir hemen olmaz 1 ay önce başlamışsınız daha çok erken sabredin zamanla olacak şeyler şu zamanda youtuber olmak gerçekten çok zor çünkü neredeyse bütün kategorilerde içerik üretiliyor yani erken başlayanlar biraz şanslı YouTube'da olmayan ve dikkat çeken başkalarının yapmadığı şeyleri yapmanız gerekmekte örnek veriyorum bir oyun kanalı açacaksanız birçok oyun kanalı var tutma imkanı çok düşük olmayan şeylere yönelmek lazım başarılar dilerim.

Aga iyi hoş eyvallah da, adamın sorusuna cevap vermemişsin :D
Arkadaşlar merhaba. YouTube'da bir ay önce içerik üretmeye başladım. Video ve canlı yayınlarımla kanalı büyütmeye çalışıyorum. YouTube iş ortağı olmak için de biliyorsunuz ki 4000 saat sınırı var. Analiz kısmında bin saati geçmeme rağmen; iş ortağı kısmında 120 küsür saatlerde görünüyor ve son zamanlarda hiç yükselmiyor. Sizlere bu konuda danışmak istedim, fikirleriniz bekliyorum.
Dostum ben de aynı problemi yaşıyorum anayticste 100 küsür saate yakın izlenme görülse de herkese açık izlenme saati 3 olarak görülüyor. Bilen varsa aydınlatmasını rica ediciğim.

Aga iyi hoş eyvallah da, adamın sorusuna cevap vermemişsin :D.

Dostum ben de aynı problemi yaşıyorum anayticste 100 küsür saate yakın izlenme görülse de herkese açık izlenme saati 3 olarak görülüyor. Bilen varsa aydınlatmasını rica ediciğim.

Kusura bakmayın uykusuzluktan dikkatli okuyamadım oranın güncellenmesi 24 saat ve 48 saat arasında değişiyor ancak bu süre uzayabiliyor da eğer çok uzun bir süre olduysa destek ekibinden detaylı yardım alabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Saolun arkadaşlar. @xbacktrack çok haklısın sabırlı olmak lazım. Açıkçası ben de 1 ayda bu kadar olacağını tahmin etmiyordum ama 20.000 tıklanma 1200 saat izlenince haklı olaraktan iş ortağı izlenme saatimin artmamasına gözüm takıldı. Destek ile iletişime geçemiyoruz maalesef iş ortağı olmadığımız için. Bu arada birçok kişide durum böyle galiba 48 saatten sonra bile artmıyor. Yoğunluktan unutuluyoruz :)

Saolun arkadaşlar. @xbacktrack çok haklısın sabırlı olmak lazım. Açıkçası ben de 1 ayda bu kadar olacağını tahmin etmiyordum ama 20.000 tıklanma 1200 saat izlenince haklı olarakdan iş ortağı izlenme saatimin artmamasına gözüm takıldı. Destek ile iletişime geçemiyoruz maalesef iş ortağı olmadığımız için. Bu arada birçok kişide durum böyle galiba 48 saatten sonra bile artmıyor. Yoğunluktan unutuluyoruz :)

COVID-19 etkisi var mı bilmiyorum ama biraz bekleyin dediğiniz gibi yoğunluktan olabilir.

1000 saatlik izlenmem vardı 24 saat canlı yayınımda. Canlı yayın kaydım yürütülemediğinden eklenmedi. 12 saat üstünü desteklemiyormuş. Diğer yüklediğim videolar 2 gün sonra eklenmişti.

1000 saatlik izlenmem vardı 24 saat canlı yayınımda. Canlı yayın kaydım yürütülemediğinden eklenmedi. 12 saat üstünü desteklemiyormuş. Diğer yüklediğim videolar 2 gün sonra eklenmişti.
Cevabınız için teşekkür ederim 2 gün sonra bende de düzeldi. Ama şöyle bir sorunum daha var kanalıma 4 video yükledim şimdiye kadar ancak kanala girilen yerde 1 video yazıyor. Kanala girince 4 videoyu da görebiliyorum. 1 video yazmasının nedeni ne olabilir?

Geri
Yukarı