YouTube İzlenme Saatim Artmıyor

Cevabınız için teşekkür ederim 2 gün sonra bende de düzeldi. Ama şöyle bir sorunum daha var kanalıma 4 video yükledim şimdiye kadar ancak kanala girilen yerde 1 video yazıyor. Kanala girince 4 videoyu da görebiliyorum. 1 video yazmasının nedeni ne olabilir?
Başka konuların altında sorununuzu çözüm aramak yerine kendi konunuzu açabilirsiniz.

Arkadaşlar merhaba. YouTube'da bir ay önce içerik üretmeye başladım. Video ve canlı yayınlarımla kanalı büyütmeye çalışıyorum. YouTube iş ortağı olmak için de biliyorsunuz ki 4000 saat sınırı var. Analiz kısmında bin saati geçmeme rağmen; iş ortağı kısmında 120 küsür saatlerde görünüyor ve son zamanlarda hiç yükselmiyor. Sizlere bu konuda danışmak istedim, fikirleriniz bekliyorum.

Merhaba , aynı sorun bende de var şu an. Siz çözdünüz mü sorunu? Ne yapmak gerekiyor?

Hocam ne yayını yaparak abone ve saat kastınız?

Epic Games GTA hediye ettiği zaman GTA nasıl alınır başlığıyla 20 saat canlı yayın açmıştım. :D. 250 kişiyi görmüştü canlı yayınım. Yayını kapattım 20 saat sonunda. Meğerse YouTube desteklemiyormuş o kadar uzun yayın geçmişini. Bu 20 saatlik yayın bana eğer tekrar oynatılabilseydi 1000 saatten fazla getirecekti. GTA yayınları yapmıştım gelen kitleyle. ETS 2 oynuyordum direksiyon setiyle. Arada da Valorant oynuyordum. Bu şekilde hocam. Şu an tekrar başlamak istiyorum ama ne yapacağımı ben de bilmiyorum izlenmeler konusunda.

Epic Games GTA hediye ettiği zaman GTA nasıl alınır başlığıyla 20 saat canlı yayın açmıştım. :D. 250 kişiyi görmüştü canlı yayınım. Yayını kapattım 20 saat sonunda. Meğerse YouTube desteklemiyormuş o kadar uzun yayın geçmişini. Bu 20 saatlik yayın bana eğer tekrar oynatılabilseydi 1000 saatten fazla getirecekti. GTA yayınları yapmıştım gelen kitleyle. ETS 2 oynuyordum direksiyon setiyle. Arada da Valorant oynuyordum. Bu şekilde hocam. Şu an tekrar başlamak istiyorum ama ne yapacağımı ben de bilmiyorum izlenmeler konusunda.
Nasıl alınır videosunu tekrar tekrar yayında oynatıyor muydunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı