YouTube izlenmeleri nasıl arttırılır?

• Konuyu başlatan Copp
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 61
  • Görüntüleme 2B

Copp

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Celeron N3060
Intel HD 400 :(
4 GB RAM
500 GB HDD :(
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar izlenmelerim eskiden çok iyiydi. Fakat ben bir salaklık yapıp videoları sildim. Bir süre video da yüklemedim. Şu an izlenmelerim dibe vurdu. En çok izlenen video bile 1K izlenmedi. 21 video var kanalda. Eskiden 73 falandı. Ben izlenmeleri nasıl yükseltirim? Prim kasmak veya abone-izlenme dilenmek istemiyorum. Düzgün editler yapıyordum fakat şu an video fikri gelmiyor aklıma. 224 abone idim. 216'ya düştü. Abone çok önemli değil ama izlenmeler artmıyor. Benim bir arkadaşım sahte bir k-pop fan hesabı açmıştı. Birkaç video çaldı. 2-3 günde 150 abone oldu. İzlenmeleri de güzeldi. Ben kendi emeğimi vermek istiyorum. Videolara etiket atıyorum, fakat yine izlenmiyor. Geçen bir videoma yaklaşık 1.5 saat ayırdım. Anca 30 like gelmişti. (sildiğim videolardan bir tanesi idi) hadi onu anlarım da beni en çok, "edit yapmayı bilmeyen, yaşı 10 bile olmayan" çocukların binlerce like alması üzüyor. Ben izlenme için şekilden şekile de giremem, prim de kasamam. Bana bir öneriniz var mı? Hangi editler yapmam lazım? Bir tarih videosu yapmıştım. Yorumlarda 3. dünya savaşı çıkmıştı. Onlar yerine kendimden utandım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Edit yap shitpost ya da meem biliyorsan onları koy fazla İngilizce konuşma clickbait yapma ve en önemlisi mizah yap

Arkadaşlar izlenmelerim eskiden çok iyiydi. Fakat ben bir salaklık yapıp videoları sildim. Bir süre video da yüklemedim. Şu an izlenmelerim dibe vurdu. En çok izlenen video bile 1K izlenmedi. 21 video var kanalda. Eskiden 73 falandı. Ben izlenmeleri nasıl yükseltirim? Prim kasmak veya abone-izlenme dilenmek istemiyorum. Düzgün editler yapıyordum fakat şu an video fikri gelmiyor aklıma. 224 abone idim. 216'ya düştü. Abone çok önemli değil ama izlenmeler artmıyor. Benim bir arkadaşım sahte bir k-pop fan hesabı açmıştı. Birkaç video çaldı. 2-3 günde 150 abone oldu. İzlenmeleri de güzeldi. Ben kendi emeğimi vermek istiyorum. Videolara etiket atıyorum, fakat yine izlenmiyor. Geçen bir videoma yaklaşık 1.5 saat ayırdım. Anca 30 like gelmişti. (sildiğim videolardan bir tanesi idi) hadi onu anlarım da beni en çok, "edit yapmayı bilmeyen, yaşı 10 bile olmayan" çocukların binlerce like alması üzüyor. Ben izlenme için şekilden şekile de giremem, prim de kasamam. Bana bir öneriniz var mı? Hangi editler yapmam lazım? Bir tarih videosu yapmıştım. Yorumlarda 3. dünya savaşı çıkmıştı. Onlar yerine kendimden utandım.

Söyle kanalı bir bakayım.

Hocam kanal bu. Bazı editler hiç iyi değil. Ben de kabullendim artık. Clickbait yapmıyorum zaten. Birkaç tane uzun video atmıştım eskiden. Onlar biraz tutmuştu. 1-2K izlenmişlerdi. Şimdi hep shorts atıyorum. Eskiden günde 4-5 video bile atardım. Şimdi bazen 1 video bile atamıyorum.

Komik ama daha çok edit üzerine.
Yüzünü bir-iki kez göster ya da dream gibi 30 milyonda yüzünü göster.
Oyun oyna bence bir ekip kur yaşın kaç.

Aga be ghost çok iyiydi..

Komik ama daha çok edit üzerine.
Yüzünü bir-iki kez göster ya da dream gibi 30 milyonda yüzünü göster.
Oyun oyna bence bir ekip kur yaşın kaç.
Hocam Ekimde 15 yaşına gireceğim. Yani 14 olacak. PC çok iyi değil. Mobil oyun oynayabilirim fakat okul açıldığından beri kimseyle Discord'da bile konuşamadım. Ekip toplamak kolay iş ama onların gelmesi biraz zor. Arkadaşlarımın çoğu bu sene LGS'ye girecek. Geleceklerini düşünmüyorum. Eskiden futbol, oyunlar, belki tarih editleri yapıyordum. Aslında biraz ortalığı karıştırarak izlenme kasmak da mümkün ama yorumlarda milletin boş konuşmaları dolu oluyor.

Haklısın kendine benimkisi bigi troll bir kapak yap daha çok böyle mobil oyunlar affedersin b*k gibi oluyor ya onları oyna komik olur esprili yorumlar yap ama kesinlikle 31 deme.

Hocam Ekim'de 15 yaşına gireceğim. Yani 14 olacak. PC çok iyi değil. Mobil oyun oynayabilirim fakat okul açıldığından beri kimseyle Discord'da bile konuşamadım. Ekip toplamak kolay iş ama onların gelmesi biraz zor. Arkadaşlarımın çoğu bu sene LGS'ye girecek. Geleceklerini düşünmüyorum. Eskiden futbol, oyunlar, belki tarih editleri yapıyordum. Aslında biraz ortalığı karıştırarak izlenme kasmak da mümkün ama yorumlarda milletin boş konuşmaları dolu oluyor.

Her bilgisayarın kaldırabildiği Minecraft gibi oyunlar var Minecraft mesela acayip tutuyor. Fortnite da olur.

Ve bu arada abone oldum.
Teşekkürler.
Bence bundan bir espri kanalı gibi bir şey çıkar.
Hocam bence de mizah, shitpost, veya sadece espri videoları çekebilirim. Fakat böyle edit yapılacak videoar bulmak biraz zor gibi. Geçen bir video bulmak için 40 takla attım.
Her bilgisayarın kaldırabildiği Minecraft gibi oyunlar var Minecraft mesela acayip tutuyor. Fortnite da olur.
Hocam Fortnite kaldırmıyor ama MC kaldırır. Fakat bunda da sıkıntı var. OBS kullanıyordum eskiden. Şuan OBS Windows 8.1'de yok. HDD olduğu için de Windows 10 zulüm gibi. Bandicam normalde akıcı ama oyunda kasıyor.

Geri
Yukarı