YouTube'da video izlenmeleri nasıl yükseltilir?

Heves kaçır mıyım ama yorum atanların dediklerini yaptım ve işe yaramadı. Şans ve başlangıç için bir ivme şart bence. Birkaç saçma sapan videom patladı bir de shorts videoları attığım zaman 1K izleniyor ama onun dışında uzun veya kısa fark etmeksizin oyun videolarım izlenmiyor.

ivme almak sıkıntı değil (her gün video atıyorum 1 aydır yaklaşık) fakat ne kadar uğraşsam bile 15 20 görüntülenme alıyorum. 25 abone olmama rağmen rakamlar bu şekilde seyrediyor.
Oynadığım oyunun videosunu izleyenlerin anasayfasına her videom düşüyor. Yeni kanal olmama rağmen videolarım 2.5-3K izleniyor.

Kaç abonesiniz? Ve kaç aydır bu işi yapıyorsunuz?

Oynadığım oyunun videosunu izleyenlerin anasayfasına her videom düşüyor. Yeni kanal olmama rağmen videolarım 2.5-3K izleniyor.

Gayet başarılı incelemek lazım, çünkü bu son reklam politikası güncellemesinden sonra bayağı bir gerileme yaşadım izlenme ve gösterimlerde açıkçası motivasyonum düştü.

Hangi oyunun videosunu çekiyorsunuz? Udemy sitesinden Afgan Rasulov'un YouTube SEO çalışma setini satın almanızı öneririm bende bayağı bir işe yaradı.

Bir değil birkaç oyun çekiyorum. Genel olarak oyunlar üzerine kanalım.

Geri
Yukarı