YouTube izlenmelerim az

hocam kapak fotoğraflarım gayet iyi kanalımı vermeyi pek istemiyorum. reklam vermeyi düşüneceğim yt'den onur naci öztürklerin çoğu videosunu izledim ve aslında izleyici nasıl videoda tutulur nasıl videoya tıklatılır gibi şeyler biliyorum sadece insanların videolarımı görmesi lazım.

hocam kapak fotoğraflarım gayet iyi kanalımı vermeyi pek istemiyorum. reklam vermeyi düşüneceğim yt'den onur naci öztürklerin çoğu videosunu izledim ve aslında izleyici nasıl videoda tutulur nasıl videoya tıklatılır gibi şeyler biliyorum sadece insanların videolarımı görmesi lazım.
Hocam kanalınızın adı ne?

Hocam kapak fotoğraflarım gayet iyi kanalımı vermeyi pek istemiyorum. Reklam vermeyi düşüneceğim YT'den onur naci öztürklerin çoğu videosunu izledim ve aslında izleyici nasıl videoda tutulur nasıl videoya tıklatılır gibi şeyler biliyorum sadece insanların videolarımı görmesi lazım.

Hocam bu işe neden başladınız kanalınızı insanlar ile paylaşmayacaksanız? Kanalınızın ismini yazarsanız size destek çıkacak adam illa çıkar bende dahil olmak üzere.

Yeni konular

Geri
Yukarı