YouTube izlenmelerimi nasıl arttırırım?

Sherazes

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AOC C27G1 27 İnç Monitör

AMD Ryzen 5 3600

Rx 5600 xt Thic II Pro

Gigabyte b450 s2h

T-Force 2x8gb DDR4

Team 480 GB SSD

Gamepower Sendo RGB Mouse

Gamepower OGRE Red Switch RGB Klavye

James Dankey 712 7.1 RGB Kulaklık

Corsair Spec Delta RGB Kasa 550W 80+
Meslek
Memur
Dostlarım merhaba, uzun süredir YouTube'a içerik üretmeyi planlasam da bir türlü denk gelemediğimden başlayamamıştım. Bu sıralar bir boşluk sayesinde bir şeyler üretmeye çalışarak videolar yüklüyorum. Çevremde arkadaşlarıma dağıtmalarım, Discord sunucularına paylaşımlarım vs. denenebilecek yolları denedim, fakat bir etkileşim kazanamadım. Shorts videolarına ağırlık vermem gerektiği söylendi, 14 videoya yakın shorts videoları attım, 1k, 1.5k, 100-200 izlenenlerde oldu. Yine de abone sayısı olarak bir kazanımım veya shorts izleyenler tarafından bir etkileşimim olmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Özgün içerik üretmen gerek. Popüler konuları seçip aramalarda çıkmaya çalış. Düzenli video at. Bir günde çok video paylaşma. İçeriklerin kaliteli olsun. Videoları hep aynı saatlerde yayına al. Zaten kitle yavaşça gelecektir başlarda. Youtube içeriklerinin kategorisi nedir? Ne tarz videolar çekiyorsun?

Özgün içerik üretmen gerek. Popüler konuları seçip aramalarda çıkmaya çalış. Düzenli video at. Bir günde çok video paylaşma. İçeriklerin kaliteli olsun. Videoları hep aynı saatlerde yayına al. Zaten kitle yavaşça gelecektir başlarda. Youtube içeriklerinin kategorisi nedir? Ne tarz videolar çekiyorsun?
Düzenli video atmaya çalışıyorum, shorts biraz daha izlendiği için günde 2-3 arası video attığımda oldu. Kaliteli olması için uğraşıyorum. Youtube kanalımın adı Sherazes, göz gezdirebilirsen daha net olur.

Geri
Yukarı