YouTube izlenmelerimi nasıl arttırabilirim?

Daha fazla  
Yıllardır şu YouTube'da çalıştım çabaladım bir ben izlenemedim. 9 yıl falan oldu hala beceremedim şu işi ve artık başkalarına danışmam gerektiğini anladım. 1 yıl ara verip geri döndüm YouTube'a. Ben şu an YouTube'da Speed up şarkı videoları yayınlıyorum ama az izleniyor. Diğer insanlara soruyorum yok benim ilk videom 300 izlendi yok 50k izlendi diyorlar. Ama benim şu an Max 43 izlendi ve yarısını arkadaşlarım izledi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yıllardır şu YouTube'da çalıştım çabaladım bir ben izlenemedim. 9 yıl falan oldu hala beceremedim şu işi ve artık başkalarına danışmam gerektiğini anladım. 1 yıl ara verip geri döndüm YouTube'a. Ben şu an YouTube'da Speed up şarkı videoları yayınlıyorum ama az izleniyor. Diğer insanlara soruyorum yok benim ilk videom 300 izlendi yok 50k izlendi diyorlar. Ama benim şu an Max 43 izlendi ve yarısını arkadaşlarım izledi.
Atabildiğin kadar fazla ve sürekli video at. Videolara etiket ve en basit başlığı ekle.
Videolarının en anlaşılır ve kısa şekilde olmasına dikkat et, insanlar detay sevmiyor.

Speed up içeriğini yeni öğrendim sayende. Şöyle ufak bi kanalına baktım. Aynı şekilde diğer çok izlenen speed uplara baktım. Türkçe şarkıların pop türü speed up'ları daha çok tutmuş gibi. Ayrıca video başlıklarına şarkıcıların ismini de yazmamışsın. Bence büyük eksik :)

Birkaç eksiğin var.
-Mesela kanalında görsellik eksiği var. Başlık resmin bile yok.
-İçerik sayın çok az fazla ve düzenli içerik yüklemelisin.
-Abone sayın fena sayılmaz çoğunun arkadaşların olduğunu varsayıyorum zira bu izlemelerle bu abone sayısı olmaz.
-Bir de sana kanal düzenleme eğitim videoları var onları izlemeni ve orada yönergeleri uygulamanı tavsiye ederim.
-Shorts videoları izlenmeleri yüksek olur kısmen abone kazandırır denemenizi tavsiye ederim.

Şimdilik aklıma bunlar geldi kanal zamanla büyüyor tutan bir video olursa izlenme+abone sayısı artabiliyor.

Hocam bir video tuttu mu gerisi geliyor zaten. @chaoo hocam çok emek verip video atıyordu çok izlenmiyordu bir videosu 50k izlendi diğer videoları da izlenmeye başladı ve şuan 5k abonesi var :)

Speed up içeriğini yeni öğrendim sayende. Şöyle ufak bir kanalına baktım. Aynı şekilde diğer çok izlenen Speed uplara baktım. Türkçe şarkıların pop türü Speed Up'ları daha çok tutmuş gibi. Ayrıca video başlıklarına şarkıcıların ismini de yazmamışsın. Bence büyük eksik :)

Normalde Speed up videolarına onları fazla koymazlar ama denemekten zarar gelmez.

Birkaç eksiğin var.
-Mesela kanalında görsellik eksiği var. Başlık resmin bile yok.
-İçerik sayın çok az fazla ve düzenli içerik yüklemelisin.
-Abone sayın fena sayılmaz çoğunun arkadaşların olduğunu varsayıyorum zira bu izlemelerle bu abone sayısı olmaz.
-Bir de sana kanal düzenleme eğitim videoları var onları izlemeni ve orada yönergeleri uygulamanı tavsiye ederim.
-Shorts videoları izlenmeleri yüksek olur kısmen abone kazandırır denemenizi tavsiye ederim.

Şimdilik aklıma bunlar geldi kanal zamanla büyüyor tutan bir video olursa izlenme+abone sayısı artabiliyor.

Başlık resmi koymaya gerek yok zaten bu içeriği üreten kimse yapmıyor. Tıklama oranım %20 zaten tıklama da sorun yok. YouTube beni öne çıkarmıyor. Önceden bu kanal izleniyordu fakat videoları silip yeniden başka içeriğe başladım. Speed up videolarında nasıl shorts videosu çıkarabilirim bilemiyorum.

Geri
Yukarı