YouTube kalite sorunu

Bingo

Centipat
Merhablar. YouTube kalite sorunu ile karışınızdayım. Geçen konuş başlığı daha açtım ve ışık sorunu olduğunu öğrendim ve 200 TL'ye ışık aldım kalite sorununu biraz düzeldi ama istediğimiz kaliteye ulaşamadık.

Şöyle söyleyeyim, YouTube kanalı GSM ıletişim videolarını izleyince neden bizim videolar bu kalitede değil diyorum. GSM ıletişim videolarını 480P izleyince sanki 1080P izliyorum ama bizim videoları 720P'de izleyince 144P'de izliyorum gibi, bu sorun nedir? Acaba upload hızından kaynaklanıyor olabılır mı? Açıkcası ınternet hızı cok kötü. Sımdıden tesekkur ederım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhablar. YouTube kalite sorunu ile karışınızdayım. Geçen konuş başlığı daha açtım ve ışık sorunu olduğunu öğrendim ve 200 TL'ye ışık aldım kalite sorununu biraz düzeldi ama istediğimiz kaliteye ulaşamadık.

Şöyle söyleyeyim, YouTube kanalı GSM ıletişim videolarını izleyince neden bizim videolar bu kalitede değil diyorum. GSM ıletişim videolarını 480P izleyince sanki 1080P izliyorum ama bizim videoları 720P'de izleyince 144P'de izliyorum gibi, bu sorun nedir? Acaba upload hızından kaynaklanıyor olabılır mı? Açıkcası ınternet hızı cok kötü. Sımdıden tesekkur ederım.
İlginç bir konu bence. İnternetten olsa video arada yükleme ekranına girer. Yükeleme ekranına vs giriyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
İlginç bir konu bence. İnternetten olsa video arada yükleme ekranına girer. Yükeleme ekranına vs giriyor mu?
yükleme ekranına giriyormu derken ? 1,5 gb lik video yüklüyorum her hangi bir sıkıntı yok ama video 6 - 7 saatte yükleniyor
peki internetten dolayı kaynaklanmıyor ise neden kalite böyle rica etsem GSM İLETİŞİN ile CEP HASTANESİ videolarına bakarmısnız ikisinide 720p'de izlerseniz aradaki kaliteyi görüceksiniz neden böyle ?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı