Youtube Kanal İçin Tavsiyeler

Black114Star

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba 1 seneden uzun süredir youtube kanalıma video yüklemekteyim. Bu kanalda bilgi içerikli videolar yayınlıyorum ama belli bir titizlikle ayarlıyorum. Bunu bildiğiniz üzere Youtube da bilgi içerikli kanal çok fazla ve hepsi belli konuları birbirinden kopyalayarak alıyor bu beni rahatsız ediyor. Hiçbir bilgi içerikli kanalı takip etmiyorum video için de konu bulmak için vakit ayırmama gerek kalmıyor. Gün içinde çok fazla araştırma yapan biriyim bu araştırmalarımdan ya da bir sitede gördüğüm garip bilgiyi insanlara sunuyorum. Yaklaşık 2-3 ay önce emeğimin karşılığını cidden hiç alamadığımı düşündüm bırakmak geçti aklımdan sonra 50 videoyu geçmişim o kadar emeği bırakmak olmaz dedim ve artık emeğimin karşılığını beklemeden kendi çapımda videolar üretmeye çalışıyorum. Pek arkadaşım yok bu soru soracak size danışmak istedim. Sizce ne gibi şeyler yapmalıyım 1 yılda bir ilerleme kaydedememek koyuyor ama devam etmek de istiyorum hazırlarken çok zevk alıyorum hele bazen güzel yorumlarda çok mutlu oluyorum. Tavsiyelerinizi ve görüşlerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anlatımın ilgi çekici olsun. Seslendirme iyi ve anlatımının güzel olması gerekiyor. Biraz farklı bilgilere yönelmeni öneririm. Farklı alanlara yönel. İlgi çekici şeyler bulmaya çalış. Çok uzun olmadan akıcı bir şekilde anlat. Başarılar dilerim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı