YouTube kanal önerisi

485258

Decipat
Selam. Daha önce sormuştum fakat hep bilindik kanallar önerildi. Kıyı da köşede kalan izlerken zevk aldığınız her kanalı önerebilirsiniz. Ben daha çok oyun gameplayleri ve film dizi kanalları önerisi istiyorum.

Selam. Daha önce sormuştum fakat hep bilindik kanallar önerildi. Kıyı da köşede kalan izlerken zevk aldığınız her kanalı önerebilirsiniz. Ben daha çok oyun gameplayleri ve film dizi kanalları önerisi istiyorum.
Murat Engin Ekin. Oyun gameplaylerini izlerken zevk alırsın.

Filmler ve filimler, murat soner, röportaj adam, harun can muhteşem dörtlüdür bence. Film ve dizi olarak bunlar, oyundan ziyade. Oyun için enis kirazoğlu, bir zamanlar youtubeda, tunca arslan bunlara bakabilirsin

Dead by Daylight seviyorsanız Gamerin dibi var. Bana izlemesi eğlenceli geliyor. Baso eskiden olan ilginç olayları anlatıyor. Ludenoid oyunlarla ilgili ilginç, komik olaylar anlatıyor. Siyaset ile ilgileniyorsanız Beyaz Kurt izleyebilirsiniz.

Son düzenleme:
Ortaya karışık öneriyorum.
Game pilav olarak LoL oynuyorsan Elayjah, LoL ile ilgili haber için Jerikh0,
Minecraft oynuyorsan Ali Bey,
Game of Thrones, Lotr falan inceleme veya hikaye anlatımı videoları için Argumento,
oyun inceleme Disket Kutusu,
Photoshop trickler için Ronyjan Seeno,
anime editli yabancı rap temalı videolar için TRASH 新 ドラゴン veya scroll忍 veya IDLEGLANCE.

Geri
Yukarı