Youtube Kanal/Konsept Önerisi

jizzLe

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Ben 16 yaşındayım ve yaşıma göre oldukça olgun birisiyim. Öyle saçma sapan velet velet kanallardan açmak istemiyorum ve farklı bir şey yapmak istiyorum fakat aklıma birşey gelmiyor. Bir kanal konsepti belirlemek istiyorum ve hergün düzenli çalışarak gerekli ekipmanlarla sürekli video atmayı düşünüyorum. Önceden bu işi yaptım çocukluğumda ve 50 binin üzerinde izlenme aldım fakat artık farklı bir şeyler ve kaliteli birşeyler yapmak istiyorum ve bu yüzden sizden öneri istiyorum.

Sizce hangi konseptli bir kanal kurabilirim, nasıl videolar izlemek isterdiniz?

Oyun kanalı açmayı pek düşünmüyorum fakat elimde iyi bilgisayar ve iyi ekipmanlar olduğu için güzel kaliteli videolar çekebilirim bu yüzden bunada öneri verebilirsiniz, teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer oyun kanalı açar isen farklı oyunlara yönelmeni öneririm. İlgi çekecek oyunlara yönel. Seriler yapabilirsin. Arkadaşların var ise farklı seriler ile ilerleyebilirsin. Eğer başka bir kanal açar isen farklı şeylere yönel. Açılmayan veya az kanallara yönelebilirsin. İnsanlara bilgilendirecek ve işlerine yarayacak türden kanallar olabilir. Diğer kanallardan farklı şeyler yapman gerek. Birbirine benzer kanallar işe yaramıyor. Bence biraz düşün ve araştır. Eksik olan bir alan görür isen onun üzerine gidebilirsin. Başarılar dilerim.

Eğer oyun kanalı açar isen farklı oyunlara yönelmeni öneririm. İlgi çekecek oyunlara yönel. Seriler yapabilirsin. Arkadaşların var ise farklı seriler ile ilerleyebilirsin. Eğer başka bir kanal açar isen farklı şeylere yönel. Açılmayan veya az kanallara yönelebilirsin. İnsanlara bilgilendirecek ve işlerine yarayacak türden kanallar olabilir. Diğer kanallardan farklı şeyler yapman gerek. Birbirine benzer kanallar işe yaramıyor. Bence biraz düşün ve araştır. Eksik olan bir alan görür isen onun üzerine gidebilirsin. Başarılar dilerim.

Değerli yorumun için çok teşekkür ederim , bilgisayar başında çekebileceğim herhangi bir video tarzı söylermisin bir konsept vb cidden bir bulsam kaliteli işler yapıcağım. Tek sorunum ne konuda video çekeceğimi bilemiyorum

Hobilerin ve ilgi alanların üzerine yönelebilirsin. Veya kitaplar üzerine olabilir. Kitabı okuyan kişiler üzerine kısa sohbetler işe yarayabilir. Aklıma gelenler bunlar. Başarılar dilerim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı