YouTube kanalı için içerik önerisi

atakan0001

Picopat
Yer
Adana
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, YouTube kanalı açmayı düşünüyorum ama ne videosu çekeceğim hakkında hiçbir fikrim yok. Oyun kanalı olmak istiyorum ama sorun şu bilgisayarım çok iyi değil şu anda sadece FIFA 11 yüklü (kasmadan sorunsuz çalışıyor) ama FIFA 11 üzerinden ne çeksem onu bilmiyorum. Tavsiyelere açığım.

Futbol ile ilgili düşünüyorsan eski pes oyunlarını modlayıp komik videolar hazırlayabilirsin ama biraz plan, uğraş ve montaj için tecrübe gerekebilir. Sadece şunu kesin söyleyebilirim ki kimse düz gameplay izlemez.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selam, YouTube kanalı açmayı düşünüyorum ama ne videosu çekeceğim hakkında hiçbir fikrim yok. Oyun kanalı olmak istiyorum ama sorun şu bilgisayarım çok iyi değil şu anda sadece FIFA 11 yüklü (kasmadan sorunsuz çalışıyor) ama FIFA 11 üzerinden ne çeksem onu bilmiyorum. Tavsiyelere açığım.
Futbolcuyu kovalayan hakem videosu 🤔

Hakemi kovalayan futbolcu videosu 🤔🤔🤔

Hocam onu bilmiyorum da ben tam tersi şekilde genellikle 15-18 aralığında atılan 30-60dk videoları oturup izliyorum ve hoşuma da gidiyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bunun tersini yapacak 🤣 😍

Hakemi kovalayan futbolcu videosu 🤔🤔🤔

Hocam onu bilmiyorum da ben tam tersi şekilde genellikle 15-18 aralığında atılan 30-60dk videoları oturup izliyorum ve hoşuma da gidiyor.
Hocam valla artık insanlar kısa kısa içi boş videolar izliyor. Bırak 1+ saati 10 dakikalık videoyu zor izliyorlar. Uzun video izletebilen tek tanıdığım Türk YouTuber Dost Kayaoğlu var oda videolardan çok az para kazandığını emeğinin karşılığının çeyreğini bile alamadığını ve zevk için yaptığını, geçimini yayınlar ve katıldan sağladığını söylüyor. Kısacası amacın kaliteli video ve kitle ise istediğin gibi kısa veya uzun fark etmez videolar yap ama senin için nitelikten çok nicelik önemli ise insanların ilgisini çekebilecek kisa videolar yap. (shorts da çok önemli)

Yeni konular

Geri
Yukarı