YouTube kanalı için içerik önerisi

DoktorBey19

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Tıp Doktoru
Kız arkadaşım YouTube kanalı açtı, içerik planlaması yapıyor. Bizim Technopat üyeleri fikirlerini yazar dedim. Sizce nasıl içerikler yapabilir? Türkiye ne izler? Fikirlerinizi bekliyoruz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayar ile ilgili bir şeyler düşünüyor mu?

Kız arkadaşım YouTube kanalı açtı, içerik planlaması yapıyor. Bizim Technopat üyeleri fikirlerini yazar dedim. Sizce nasıl içerikler yapabilir? Türkiye ne izler? Fikirlerinizi bekliyoruz.

Yani hocam biz ne desek tam kız arkadaşınızın paylaşacağı içeriği bulamayız kız arkadaşınızın biraz da o içeriğin alanında olması lazım.

Kendini çekip içerik mi üretecek yoksa internet üzerindeki videoları kullanarak mı içerik üretecek? Eğer vlog tarzı bir kanal açmayacaksa sırf Shorts'a özel videolar atmasını tavsiye ederim. Böyle TikTok veya Instagram Reels'lerinde kısa tarifler vs anlatan kızlar var bunlara benzer YouTube Shorts videoları hazırlayabilir.

Günlük vlog.

Hocam sonradan bir daha okudum mesajı değiştirdim yorumumu :D

Günlük vlog.

Hocam sonradan bir daha okudum mesajı değiştirdim yorumumu :D

Hocam yaptığı şeyleri videoya çeksin. Spor yapıyorsa videoya çeksin bir şeyler öğretme amacıyla vlog çeksin.

Yeni konular

Geri
Yukarı