YouTube Kanalı İçin Öneriler

Bunun gibi;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Nvidia Shadow Play.
Youtube'da en çok izlenen içeriklerden biri. Twitch Komik Anlar Derlemesi başlığını atacaksın 10 dakikalık bir videoya ve tada.

Clickbait yemleme anlamına geliyor da nasıl yapıyorsunuz anlatır mısınız?
Video başlığını çok çekici bir şekilde atacaksın mesela Ahmet'in ağzına yılan giriyor fakat videoda öyle bir şey yok tabii ki tamamen yalan söylerseniz olmaz olan olayları abartarak başlığa yazmanız gerekli.

Video başlığını çok çekici bir şekilde atacaksın mesela Ahmet'in ağzına yılan giriyor fakat videoda öyle bir şey yok tabii ki tamamen yalan söylerseniz olmaz olan olayları abartarak başlığa yazmanız gerekli.
Arkadaşım yok kimi yazıcam olmaz ki. Benim öyle huyum yok sadece yeni başlayan kişilere oyunu öğretiyorum.

Arkadaşım yok kimi yazıcam olmaz ki. Benim öyle huyum yok sadece yeni başlayan kişilere oyunu öğretiyorum.
Mesela Elraen yayın klibi başlık şu Elraen Holmes'ün eline veriyor video içeriğinde Elraen Holmes'e tarantula veriyor yani olayları böyle dikkat çekici bir şekilde abartarak izleyicinin videoya tıklamasını sağlamak.

Mesela Elraen yayın klibi başlık şu Elraen Holmes'ün eline veriyor video içeriğinde Elraen Holmes'e tarantula veriyor yani olayları böyle dikkat çekici bir şekilde abartarak izleyicinin videoya tıklamasını sağlamak.
Elraen benim oyunuma gelmez ki daha detaylı anlatır mısın anlamadım. 2. sorum Photoshop bilmek gerekir mi? Video küçük resim yaparken lazım olur mu?

Geri
Yukarı