YouTube kanalı için öneriler

YasarPK

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar Valorant ile ilgili oynadığım oyunu paylaşan bir kanal açtım. Neler yapabilirim? Arka planı güzel olan facecam eklemek mantıklı mı? Sizin önerileriniz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence facecam çok gerekmediği sürece ekleme. 10000 aboneden sonra bunu özel bir şey olarak gören izleyicelerin facecam açmamı istiyorsanız 20000 abonede açacağım de. Geçenlerde bir kanal gördüm bu taktiği kullanarak ciddi sayılarda aboneye ulaştı. Adamın yüzü sır açılması için abone olun diyor ve cidden de işe yarıyor. Ama bence unutma abimin de kanalı vardı ilk başlarda hep yayın açardı fakat 2-3 kişi takılırdık. Şu an yayınlarda 25 kişiyle birlikte oyun oynamak zevkli geliyor. YouTube'ye 1 yıl önce ara ara video atıyordu. Şu an haftada bir kere falan. İkna etmeye çalışıyorum video çekelim diye. Fakat dersler üstüne biraz kendim oynayayım derken süre bitiyor. Eğer öğrenci isen işin biraz daha zor olacaktır elbette. İlk çektiğin videolar YouTube'da yok sayılacak fakat 1 yıl boyunca düzenli video atacaksın ve mesela Valorant ayarlar diye video çekeceksin 100.000 görüntülenme alıp 2000 olacaksın.
Sana ciddi bir şekilde söylüyorum 50.000 aboneye kadar vloga bulaşma. Geçenlerde bir çocuk gördüm vlog çekiyordu. Ciddiyim gülmekten ölecektim halısı cicili bicili falan. Umarım dediklerimi iyi düşünebilirsin. Bir de kanal linki paylaşabiliyorsan bilmiyorum fakat atasın abone olurum takipde ederim :)

Geri
Yukarı