YouTube kanalı için öneriler

Trend içerikler yap. Özgün ol.

Udemy'den youtuber olma setlerine bak. Reklam olsun diye demiyorum ama Afgan Rasulov'un setleri çok iyi.
Kötü bir bilgisayarım var. Trend içerikler yapamam ki. Herkes tutturmuş assasin creed valhalla. Skyrim oynayarak mı trend içerik yapıcam? Pintipanda skyrim oynuyor.

Kötü bir bilgisayarım var. Trend içerikler yapamam ki. Herkes tutturmuş assasin creed valhalla. Skyrim oynayarak mı trend içerik yapıcam? Pintipanda skyrim oynuyor.
Çoğu bilgisayar da kasmayan trend oyun Among Us mesela. Yani tek oyun videosu atmak zorun da değilsin. Cep telefonu ile çekebilirsin videonu. Sıra geldi kurguya. Bir sürü ücretli , ücretsiz montaj programları var. Bunlardan tavsiyem profesyonel işler için Adobe Premiere Pro. Ama bilgisayarım kötü demişsin. Camtasia'nın programlarını dene. Camtasia 9 belki kasar ama Camtasia 8'in kasacağını sanmam.

Sen bana bilgisayar özelliklerini yaz. Ben sana hızlandırman da yardımcı olurum.

Oyun videoları artık pek tutulmuyor. Tutuluyor ama her video değil. Fark ettiysen genel anlam da izlenenler işini profesyonel yapıyor.

Afgan Rasulov'un kurslarını önermiştim size. İsterseniz udemy den satın alıp ona destek olabilirsiniz ya da youtube deki diğer kurslarını izleyebilirsiniz.
Çoğu bilgisayar da kasmayan trend oyun Among Us mesela. Yani tek oyun videosu atmak zorun da değilsin. Cep telefonu ile çekebilirsin videonu. Sıra geldi kurguya. Bir sürü ücretli , ücretsiz montaj programları var. Bunlardan tavsiyem profesyonel işler için Adobe Premiere Pro. Ama bilgisayarım kötü demişsin. Camtasia'nın programlarını dene. Camtasia 9 belki kasar ama Camtasia 8'in kasacağını sanmam.

Sen bana bilgisayar özelliklerini yaz. Ben sana hızlandırman da yardımcı olurum.

Oyun videoları artık pek tutulmuyor. Tutuluyor ama her video değil. Fark ettiysen genel anlam da izlenenler işini profesyonel yapıyor.

Afgan Rasulov'un kurslarını önermiştim size. İsterseniz udemy den satın alıp ona destek olabilirsiniz ya da youtube deki diğer kurslarını izleyebilirsiniz.
Ben şu sistem ile youtube işlerine girmiştim zamanın da. Tabi öylesine minecraft videoları atıyorduk. Küçüktüm o zamanlar.

İntel Pentium E6500 2.93GHz
İntel foxconn g41mxe/g41mxe-k
Ati Radeon HD 4300/4500 series
Kingston pc3-10700 2gb ddr3 667mhz
Samsung hd 502hj 7200rpm 480gb
Psu Belson 300w

Afgan'ın canlı yayınlarını izleyin demiştim. Ben izlediğimde söylediği şey şuydu. Herkesin yaptığı en popüler oyunları yapmayın. İlk başta tek bir oyuna yönelin ama pek kimsenin yapmadığı olsun ama tabi potansiyeli de olsun. O oyunun her detayını çekip atın.

Bu tarz şeyler söylemişti. Oyun işi biraz zor. Kitlenin ilgisini çekecek 1 oyunda fark yaratacak kadar iyi olmalısınız yada eğlenceli içerikler üretebilmelisiniz.

Mesela Mithrain H1Z1 gibi bir oyunla başladı diye biliyorum. Rekabetçi oyunlarda kendini geliştirip kitleyi biraz topladı sonra Pubg ile patladı. Ondan sonra da tarzı ile hangi oyunu oynarsa oynasın izleyecek bir kitle yarattı. Üstelik kamera dahi açmıyor.

Mesela ZSuat Teneke Kafalar. Adamlar ne kadar eğlenceli içerikler ürettiler. Pubg gibi bir oyunda keyifli videolar çektiler. Ama çok emek verdikleri anlaşılıyor. Tabi birkaç kişilik grubu da var.

Ayrıca bazılarını görüyorum çok uzun süreli videolar atıyor. Afgana göre 10 12 dk ideal. Tabi kanal büyüdükten sonra yüksek süreli videolar da gelebilir ancak başlangıçta uzun sürelerden kaçınmak gerekiyor anlaşılan.

Ben şu sistem ile youtube işlerine girmiştim zamanın da. Tabi öylesine minecraft videoları atıyorduk. Küçüktüm o zamanlar.

İntel Pentium E6500 2.93GHz
İntel foxconn g41mxe/g41mxe-k
Ati Radeon HD 4300/4500 series
Kingston pc3-10700 2gb ddr3 667mhz
Samsung hd 502hj 7200rpm 480gb
Psu Belson 300w
Intel Celeron Cpu N2840 2.16 Ghz
2 GB RAM
Intel HD Graphics 1 GB Ekran kartı

Kanalımı inceler misin link atmak yasak mı bilmiyorum.

YouTube işini girmeden önce neler bilmek gerekir? Abone sayımızı nasıl artırırız?

İlgi çekici başlıklar yap sonra herkese çıkması için açıklamaya ünlü YouTuber isimleri koy mesela oraya Burak oyunda yazdın diyelim Burak oyunda diye aratılınca sen çıkabilirsin ama kanalın çok küçükken böyle yaparsan en altlarda videoların çıkar.

İnstagram adresin var mı? Oradan daha rahat yardımcı olurum.
Var instagram kullanıcı adım: toymevlutcan
Afgan Rasulov'un canlı yayınlarını takip edin. Youtube kanallarını inceliyor ve eksikliklerini söylüyor. Kayıt olmadığı için canlı yayından izlemeniz gerekiyor. Youtube kanallarının hatalarını söylüyor ve nasıl daha iyileştirme yaparak daha çok izlenme ve abone kazanabileceklerini anlatıyor.

Akşam 22:30'da bir bakın. Dediğimi daha iyi anlayacaksınız.

Afgan rasulov canlı yayını izledim. Gerçekten çok faydalıymış. Teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı