Youtube kanalı isim önerisi

Merhaba herkese, 2. bir youtube kanalı oluşturdum. Bu kanala twitch yayıncılarının 5-15 dakika arasında kesitlerini paylaşmayı düşünüyorum. Kanalın ismi ne olsun bir türlü karar veremedim. Daha doğrusu aklıma bir fikir gelmiyor :/ önerileriniz varsa yazabilirseniz sevinirim. Birde kanal logosu ve kapağı nasıl olmalı sizce? Kapak yapma konusunda berbatım.
Hocam isterseniz tasarımcınız olabilirim.

Merhaba herkese, 2. bir YouTube kanalı oluşturdum. Bu kanala Twitch yayıncılarının 5-15 dakika arasında kesitlerini paylaşmayı düşünüyorum. Kanalın ismi ne olsun bir türlü karar veremedim. Daha doğrusu aklıma bir fikir gelmiyor :/ önerileriniz varsa yazabilirseniz sevinirim. Bir de kanal logosu ve kapağı nasıl olmalı sizce? Kapak yapma konusunda berbatım.

Google'ye name generetör yaz ve isim belirle. İsim belirlendikten sonra sıra logoda,
İsminin ilk harfini bir kağıda karala farklı farklı beğendiğinde resmini çek ve bilgisayara at sonra Adobe illustrator indir ve çizdiğin resmi vektörel hale getirip renklendir logonda hazır. Sıza farklı bir introda....

Merhaba herkese, 2. bir YouTube kanalı oluşturdum. Bu kanala Twitch yayıncılarının 5-15 dakika arasında kesitlerini paylaşmayı düşünüyorum. Kanalın ismi ne olsun bir türlü karar veremedim. Daha doğrusu aklıma bir fikir gelmiyor :/ önerileriniz varsa yazabilirseniz sevinirim. Bir de kanal logosu ve kapağı nasıl olmalı sizce? Kapak yapma konusunda berbatım.

Mertcan Oyunda.

Geri
Yukarı