YouTube kanalı kapağı tavsiyesi

Wilson Fisk

Kilopat
Yer
Konya
Daha fazla  
Arkadaşlar, hobi olsun diye bir kanal açmayı düşünüyorum. Sıfır tasarım bilgisiyle YouTube'dan videoları inceleyerek kendime oldukça sade, basit ve kanalın amacını bet olarak belirten bir banner hazırladım. Benim gözüme hoş geldi fakat bir şeyler eksik gibi geldi ama çözemedim. Bir de başkasının gözünden merak ettim. Acaba sizce nasıl görünüyor? Tavsiyeleriniz benim için önemli.

Dosya Ekleri

• Youtube Banner.jpg
    Youtube Banner.jpg
    370 KB · Görüntüleme: 62
  • s.png
    s.png
    146,1 KB · Görüntüleme: 54
Arkadaşlar, hobi olsun diye bir kanal açmayı düşünüyorum. Sıfır tasarım bilgisiyle YouTube'dan videoları inceleyerek kendime oldukça sade, basit ve kanalın amacını bet olarak belirten bir banner hazırladım. Benim gözüme hoş geldi fakat bir şeyler eksik gibi geldi ama çözemedim. Bir de başkasının gözünden merak ettim. Acaba sizce nasıl görünüyor? Tavsiyeleriniz benim için önemli.
Kanalınızın ismi yazmalı bence.

Güzel gözüküyor.

Kanalınızın ismi yazmalı bence.
Kanal ismi vb. şeyleri yazarsanız daha iyi olacaktır.
Nasıl yani, karakter resimleri yerine sadece kanal ismi mi? Yoksa oyun karakterleriyle beraber mi kullanayım?
Hocam amatör gözüküyor fakat yeni başlayacaksanız hoş durabilir bile.

Amatörün de amatörü zaten. Ama kanalın oyun kanalı olduğunu çok iyi hitap ediyor diye düşünüyorum.

Nasıl yani, karakter resimleri yerine sadece kanal ismi mi? Yoksa oyun karakterleriyle beraber mi kullanayım?

Amatörün de amatörü zaten. Ama kanalın oyun kanalı olduğunu çok iyi hitap ediyor diye düşünüyorum.
Karakterlerin arasına yazabilirsiniz mesela.

Hocam bunun üstüne yapıştırın kanal ismini arkadaşın dediği gibi devam. Küçük kanallarda kimse dikkat etmez zaten muhtemelen bu tarz şeylere. Şimdiden kolay gelsin.

Geri
Yukarı