YouTube kanalı kapağı tavsiyesi

Hocam bunun üstüne yapıştırın kanal ismini arkadaşın dediği gibi devam. Küçük kanallarda kimse dikkat etmez zaten muhtemelen bu tarz şeylere. Şimdiden kolay gelsin.

Ben de çok dikkat edileceğini zannetmiyorum ama yine de fazla basit kalmasını istemedim. İsim konusunda da çok kararsız kalmıştım kendi ismimi mi kullansan yoksa oyunlardaki ismimi mi diye. İsim konusuna karar verirsem onu da bannerda kullanabilirim.
Hayda rinna rinna rinna rinanay :D.

Ahahaha aynen öyle :D.

Ben de çok dikkat edileceğini zannetmiyorum ama yine de fazla basit kalmasını istemedim. İsim konusunda da çok kararsız kalmıştım kendi ismimi mi kullansan yoksa oyunlardaki ismimi mi diye. İsim konusuna karar verirsem onu da bannerda kullanabilirim.
Oyunlardaki isminizi kullanın işler büyürse kendi isminize geçersiniz hocam daha sağlıklı.

Yok öyle değil nicknameler daha akılda kalıcı bana göre. İsimler karıştırılabiliyor. Ancak profesyonelleşirseniz nickname ile gitmez :D.

Nick işini biraz daha düşüneyim de ona göre karar vereyim o zaman. Sonuçta atla deve değil ama yine de ilerleyen zamanlarda keşke şöyle mi yapsaydım böyle mi yapsaydım diye düşünmeyeyim. :)

Nick işini biraz daha düşüneyim de ona göre karar vereyim o zaman. Sonuçta atla deve değil ama yine de ilerleyen zamanlarda keşke şöyle mi yapsaydım böyle mi yapsaydım diye düşünmeyeyim. :)
Hocam belli bir şey belirleyin kendinize mesela ileride büyüdüğünüz zaman o şeyi söyleyince akıllara siz gelin mesela bu bir renk olabilir.

Mahalle aralarındaki internet kafe girişlerine benzemiş. Biraz daha minimal ve akılda kalıcı şeyler kullanılabilir.

Resimler eski oyunlardan olunca, aslında dediğin gibi daha çok internet kafeler de görebileceğimiz türden resimler bir de arka planda böyle olunca internet kafe havası estiriyor olabilir. Belki bazı kişilere de daha farklı hissettiriyor da olabilir. Bu konuyu bu yüzden açtım farklı görüşleri merak ettiğim için. Normalde karakterler bu kadar fazla koymakta mantıklı olmayabilir ama kanala videolar yükleyince bannerın asıl mesajını o zaman vereceğini düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı