YouTube kanalı nasıl büyür?

Çok çekilmeyen içerikleri çekmenizi öneririm. YouTube'ya sadece 1 ay video attım şu anda 15k izlenme 100 aboneyim. Bu arada videolarını Türkçe değil İngilizce çekmeni öneririm, daha büyük kitlelere ulaşırsın. Bir de videoları kısa tutarsanız daha fazla izlenir. Hem yükleme süresi azalır (20 dakikalıklar 5-6 saat) , hem de daha fazla içerik üretmeniz için zamanınız olur.

Video kalitesi yüksek olmalı, 360p videoları kimse izlemek istemez ayrıca YouTube kaliteli videoları öne çıkarıyor.

Ses eklemen ve videoyu editlemen hem sıkıcı olmasını engeller hem de dediğim gibi YouTube algoritması öne çıkarır.
Hepsini yapıyorum zaten :D Uploadım iyi olsa günde 1 video rahat atarım.

Hocam bir ihtimal zenginseniz :D çok fazla çekiliş yapabilirsiniz(oyunlar için) 1milyon aboneye ulaşan var öyle zaten sonra oyun size birçok hediye vermeye başlar falan ama ya bir kızın orasını burasını açtığı TikTok videolarını atacaksınız ya da çocuk videoları çekip abi inş 1000000000 milyar abone olursun gibi yorumlar ile büyüyeceksiniz maalesef :(
çok fazla YouTuber var gibi geliyor ama milyonlarca kanalın içinden çıkıyor onlar yani çok şanslı olmalısınız.

Hocam bir ihtimal zenginseniz :D çok fazla çekiliş yapabilirsiniz(oyunlar için) 1milyon aboneye ulaşan var öyle zaten sonra oyun size birçok hediye vermeye başlar falan ama ya bir kızın orasını burasını açtığı TikTok videolarını atacaksınız ya da çocuk videoları çekip abi inş 1000000000 milyar abone olursun gibi yorumlar ile büyüyeceksiniz maalesef :(
çok fazla YouTuber var gibi geliyor ama milyonlarca kanalın içinden çıkıyor onlar yani çok şanslı olmalısınız.

Kısaca video atıp, YouTube'un insanlara önermesini beklemek.
Clickbait yaparsın.
Biraz büyüyünce insanlara söversin kanser kitleyi toplarsın sonra davalık olmamak için sövdüğün kişiden özür dilersin.
İçeriğin aynısını çalarsın çocukları etkilemeye çalışırsın falan.
Hocam ciddi ciddi YouTube Türkiye de hem kaliteli içerik yapan hem de 500k aboneden yukarı YouTuber çok çok az bir.

Haklısın vallaha :D Özürden sonra da babaannemin evine koçbaşıyla girdim diye video yapalım :D

Roblox, Minecraft falan çek en azından Brawl Stars'dan daha iyi kitlesi.
Ya da Rocket League çek çok ta toxic değildir kitlesi.

Geri
Yukarı