YouTube kanal nasıl öne çıkar ve büyür?

Makaleler
2
Yer
Ojom - Umbara
Arkadaşlar merhaba. 2 3 gün önce bir YouTube kanalı açtım. Film, dizi müzik editleyip paylaşmayı düşünüyorum, sorum başlıkta yazıyor. Bazı kanallar görüyorum, sadece 3 4 videosu var ve hepsi 1000 2000 izlenirken bir videosu 15 milyon izlenmiş. Nasıl olabiliyor bu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. 2 3 gün önce bir YouTube kanalı açtım. Film, dizi müzik editleyip paylaşmayı düşünüyorum, sorum başlıkta yazıyor. Bazı kanallar görüyorum, sadece 3 4 videosu var ve hepsi 1000 2000 izlenirken bir videosu 15 milyon izlenmiş. Nasıl olabiliyor bu?
Youtube dan gelir kazanma özelliğini actığınızda vergi mükellefi oluyorsunuz. 18 yaş altı olsanız dahi. Bir şahıs firmsı açıp, harç ve vergileri ödemeniz, kendinizi sigortalamanız gerekebilir. Böyle bir niyetiniz varsa araştırma yapın.

YouTube videolarına reklam yapabilirsin istediğin fiyattan 5 TL reklamda olur 100 TL de bazı kanalların bir anda çok izlenmeside çol ayrı bir konu uzun uzun anlatabilirim.

Reklam verebilirsiniz veyahut zaman zaman YouTube videoları rastgele insanlara önerebiliyor. Mesela benim YouTube kanalımda 125 abone varken bazı videolarım 10 binden fazla izlenmiş. Tabi bunlar telifsiz müzikler ama o müzikler başka bir çok kanalda da olmasına rağmen benim kanaldan bu kadar izlenmesi göze çarpıyor.

Kanalı büyütmek için trendleri takip edin, reklam verin, işinizi hakkıyla yaparsanız büyür. Ben kanaldan para kazanayım diyorsan vergi işleri falan araya giriyor.
Reklam verebilirsiniz veyahut zaman zaman YouTube videoları rastgele insanlara önerebiliyor. Mesela benim YouTube kanalımda 125 abone varken bazı videolarım 10 binden fazla izlenmiş. Tabi bunlar telifsiz müzikler ama o müzikler başka bir çok kanalda da olmasına rağmen benim kanaldan bu kadar izlenmesi göze çarpıyor.
Hocam kanalın ismi nedir? Abone olabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı