YouTube kanalı nasıl gelişir?

Kalite filan önemli değil Türkiye'de sadece çok fazla içerik üretin. Tek amacınız uzun ve çok video yapmak olsun. Bu yanlış bir şey ama Türkiye'de bu tür içerikler tutuyor.
Yapabilirseniz günde 2-3 video çekin atın.

Mr. Incredible çek. (şu sıralar pek izlenmiyo ama bir hafta boyunca bir günde 4 video patlatabilirsen izlenebilirsin.) Ayrıca her videona etiket falan ekle. Kapak fotoğraflarını ve video başlıklarını insan görünce tıklayacak şekilde yap. Eğer küçüksen sesini ve yüzünü gizle ki velet diye dalga geçmesinler. En önemlisi kaliteyi maksimum yap. Shorts videoları çek, trend olan içeriklerden yap. Minecraft çekmeni önermem tonlarca insan minecraft çekiyor.

Bence kanalını büyütmen için günde 2-3 video atman işe yaramaz. YouTube videolarına anahtar sözcükler ekle ama konuya uygun olsun fakat ihtimali az arttırır. Yeteneklerini gösteriyorsan ve Reddit hesabın varsa, oradaki uygun subredditlerde kitleye video gönder izlenme alırsın. Ama YouTube işi çok zor sana söyleyeyim. Belki Technopat'a video gösterirsin. Kendi deneyimlerimden sana yardımcı olmaya çalışıyorum.

Arkadaşlar ben yeni bir YouTube kanalı açtım.
Önerilerinizi bekliyorum. Özellikle nasıl kanal büyür, nasıl abone artar?
Şimdiden teşekkürler.

Bence bu devirde YouTube'yi çocuklar izliyor küçük yaşta izleyenler çok mesela huggy wuggy çekebilrisin trend oyunlar çekmeni tavsiye ederim (clibait yaparsan daha çok tutabilir videolarin.)

Geri
Yukarı