Youtube kanalı için tavsiyeler

Sileyim mi kanalımdaki videoları? Oyun indirimleri videosu nasıl yapabilirim? Sesimi neden beğenmedin ince diye mi lavalier yaka mikrofonu ile çekiyorum. Geforce now ücretli değil mi? Kanalını inceledim gayet de güzel bir kanal olmuş en azından benim gibi karışık değil. Ben kedi mırlaması ve şömine videosu paylaşmıştım.
Hocam daha önce de sordunuz sileyim mi diye bende silin dedim. İndirim videosu nasıl istiyorsanız öyle yapın bunu ben size nasıl öğretebilirim? Ayrıca sesiniz duyulmuyor ki beğeneyim. Mikrofon kaliteniz maalesef yeterli değil. Dip ses ve cızırtı çok fazla.

Hocam daha önce de sordunuz sileyim mi diye bende silin dedim. İndirim videosu nasıl istiyorsanız öyle yapın bunu ben size nasıl öğretebilirim? Ayrıca sesiniz duyulmuyor ki beğeneyim. Mikrofon kaliteniz maalesef yeterli değil. Dip ses ve cızırtı çok fazla.
Hangisini sileyim hepsini mi? İndirim videosu oyundaki oynanış videosunu nasıl ekledin kendin mi oynadın? Mikrofon niye kaliteli değil ya para verdim ama benim ayarlarda mı sıkıntı var?

Hangisini sileyim hepsini mi? İndirim videosu oyundaki oynanış videosunu nasıl ekledin kendin mi oynadın? Mikrofon niye kaliteli değil ya para verdim ama benim ayarlarda mı sıkıntı var?
Para verdiğiniz her ürün iyi bir kalitede olmak zorunda değil. Mikrofonunuz maalesef ses konusunda yetersiz kalıyor. Konuştuğunuz cümleler duyulmuyor.

Arkadaşlar oyun temalı başka hangi içerik tutar? Hangi oyunları çekeyim?
robloxdaki arsenal gibi vurmalı maçlı sadece o temaya dayanık hikayesi olmayan oyunların yakınına yaklaşma ne gizemi ne şeyi olan oyunlardan bahsediyorum tabi sana dayalı bu ama eğer kanalının tutmasını istiyosan düzenli video atmaya özen göster

Mevlüt kardeşim, videolarını izledim. Technopat üzerinde açtığın konulara ve yazdığın mesajlarına da baktım ve şunu söylemek istiyorum ki vazgeç. Neden Youtube kanalından vazgeçmen gerektiğini düşündüğümü de belirteyim istersen. Sistemin kötü, enerjin düşük ve diksiyonun yetersiz. Sistemin kötü olduğu için videosunu çektiğin oyunlar sana izleyici çekmeyecektir. Enerjin düşük olduğu için videolarını izlemek açıkçası işkence. Videolarında sesini duymak aşırı zor, duyduğum sesine istinaden hitabın ve diksiyonun yetersiz. Technopat üzerinden yazdığın mesajlara da baktığım için söyleyebilirim ki kendi çapında bir şeyler başarmak istiyorsun. Bunun için öncelikle işe gir. Yaşın 24 ve lise mezunu olduğunu da bazı mesajlarında belirtmişsin. Bunlar senin işini zorlaştıracak şeyler değil. İşe girip biraz daha hayatı görmeni tavsiye ederim. Hem işe girerek kendine zamanla güzel bir sistem de toplayabilirsin. Lütfen yazdıklarımı dikkate alıp biraz düşün. Belirli bir hayalin peşinden koşmak çok güzel bir şey olabilir ama hayat seni beklemiyor. Geliştirmen gerek çok fazla nokta var, lütfen bunlara odaklan.

Yeni konular

Geri
Yukarı