YouTube kanalım sizce nasıl?

Yiğityldz

Centipat
Daha fazla  
Bu kanalı açalı 1 hafta oldu ilk başta çok iyi izleniyordu sonra düştü neden anlamadım bilen varsa yazarsa sevinirim. Az izlenmesi için sebep de yok çünkü izlenme süresi her short videoda %100'ün üzerinde. Beğenme oranı da fena değil. Kanalı yorumlarsanız sevinirim severseniz de bir desteğinizi alırım. Eyvallah.

Amacın Shorts'lardan para kazanmaksa boşa kürek çekme derim çünkü kazanamazsın. Shorts'ta reklamlar olmadığı için YouTube çok az bir ödeme yapıyor.

Videoda Like alma amaçlı bir numara yap. Mesela ''Bu bilgi işinize yaradıysa Like atmayı unutmayın.''

Sonuçta ne kadar Like alırsan o kadar önerilirsin.

Bu kanalı açalı 1 hafta oldu ilk başta çok iyi izleniyordu sonra düştü neden anlamadım bilen varsa yazarsa sevinirim. Az izlenmesi için sebep de yok çünkü izlenme süresi her short videoda %100'ün üzerinde. Beğenme oranı da fena değil. Kanalı yorumlarsanız sevinirim severseniz de bir desteğinizi alırım. Eyvallah.

Abone olmam. Pek iç açıcı değil.

Bence robot sesi yerine, kendi sesini kullan eğer kullanmak istemiyorsan AI COVER şeklinde sesi hazırla, fakat ünlü birisinin değilde, noname bir modeli ai cover yapacaksan kullansan daha iyi olur

Bence İngilizce videolar yap, ve ingilizce altyazı da olursa güzel olur. Shorts'tan da para kazanılıyor ama uğraşmaya değmez. Bir de şuan dünyada gündem olan konuları baz alan videolar yaparsan belki kısa vadede daha iyi bir izlenme ve abone alırsın. Kanalında ki videolarla da alakalı bana göre yazılar çok kötü yani ilgi çekici değil ve artık robot ses devri de bitti. Bu konuda bazı bilgili kişilerin kursları alınmalı.

Kanka çoğu kişi Shorts'dan para kazanamıyorsun demiş. Evet bu doğru ama yüksek abonelere ulaşırsan ana kanal açarsın o short kanalından ana kanalın reklamını yaparsın gerisi çocuk oyuncağı zaten.

Geri
Yukarı