YouTube kanalıma eleştiri ve tavsiye

MAYNE

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba bundan 3 ay önce YouTube'a videolar çekmeye başladım. Red Ded Redemption oyunu hakkında oldukça bilgim vardı ve insanların ilgisini çekecek onlara yardımcı olacak birkaç içerik çekip yükledim, 6 tane videom var, ve sadece bu 6 videoda kanalın istatistikleri aşırı derecede yükselişe geçti 3 aydır video atmıyorum. Hala izlenme like yorum geliyor, Gelen yorumlar beni çok mutlu etti insanlar beni sevdiklerini dile getirdiler vb, ama içerik bulma, çekme konusunda aşırı derecede karamsarım ne yapmam lazım neyi nasıl yapmam lazım tam olarak emin değilim sizlerden ricam kişisel görüşlerinizi benimle paylaşmanız.

Kanalı paylaşacağım ama yasak değil mi prim gibi algılanmasını istemem

Oyun alanını genişletebilirsin sadece RDR'ye bağlı kalma.
kesinlikle bende o görüşteyim zaten 6 videoda rdr2 yi sildim süpürdüm gerçekten insanların işine yarayacak şeyleri paylaştım ve oyunda başka bir şey kalmadı

Kanalınını hangi yönde götürmek istediğine bağlı olarak eğer gameplay videoları atmak istiyorsan maalesef özellikle bir kitlen yoksa hikayeli oyunlar pek izlenmiyor kendine kitle oluşturmak için kendi tarzından insanların ilgisini çekecek şekilde Online oyunlar ile ilgili video çekebilirsin ama eğer ki shorts videolarında ki gibi şu oyunda bilmediğiniz detaylar tarzı videolar çekmek istiyorsan aynı şekilde devam edip ekstradan bol bol shorts videoları çekebilirsin.

Kanalı paylaşacağım ama yasak değil mi prim gibi algılanmasını istemem

kesinlikle bende o görüşteyim zaten 6 videoda rdr2 yi sildim süpürdüm gerçekten insanların işine yarayacak şeyleri paylaştım ve oyunda başka bir şey kalmadı
Sonuçta tavsiye alacaksınız reklam yapmıyorsunuz. Yazıyla kanalı aklımızda canlandırmak zor olur biraz.

Kanalınını hangi yönde götürmek istediğine bağlı olarak eğer gameplay videoları atmak istiyorsan maalesef özellikle bir kitlen yoksa hikayeli oyunlar pek izlenmiyor kendine kitle oluşturmak için kendi tarzından insanların ilgisini çekecek şekilde Online oyunlar ile ilgili video çekebilirsin ama eğer ki shorts videolarında ki gibi şu oyunda bilmediğiniz detaylar tarzı videolar çekmek istiyorsan aynı şekilde devam edip ekstradan bol bol shorts videoları çekebilirsin.
Shorts atmadım aslında sadece bir tane attım o da izlenmedi sayılır ama videolarım sevilip izlendi aslında kanalı paylaşsam eleştiri yapsanız benim için daha iyi olabilir ama yasak mı bilemiyorum

Kanalı paylaşır mısınız bakalım bir. 🥰
o zaman ben şöyle paylaşayım bakıp eleştirisel bir yorum yapabilirseniz çok sevinirim gerçekten
https://www.youtube.com/@19abdullah03/videos <3

Shorts atmadım aslında sadece bir tane attım o da izlenmedi sayılır ama videolarım sevilip izlendi aslında kanalı paylaşsam eleştiri yapsanız benim için daha iyi olabilir ama yasak mı bilemiyorum.

O zaman ben şöyle paylaşayım bakıp eleştirisel bir yorum yapabilirseniz çok sevinirim gerçekten.

Shorts atmanı kesinlikle tavsiye ederim 10 abonen bile olsa ilgi çeken ve algoritmaya uygun shortslar attığın zaman her shortsun 5-10k izleniyor bu da bir kitle oluşturmana yarıyor adam shorts da gezerken 1 kere 2 kere görüyor seni videolarını beğeniyor 3.ye bu adam iyiymiş ya deyip kanalına giriyor bunu bir kullanıcı olarak çok yaşadım hiç tanımadığım adamaları shorts videolarından takip etmeye başladım.

Shorts atmanı kesinlikle tavsiye ederim 10 abonen bile olsa ilgi çeken ve algoritmaya uygun shortslar attığın zaman her shortsun 5-10k izleniyor bu da bir kitle oluşturmana yarıyor adam shorts da gezerken 1 kere 2 kere görüyor seni videolarını beğeniyor 3.ye bu adam iyiymiş ya deyip kanalına giriyor bunu bir kullanıcı olarak çok yaşadım hiç tanımadığım adamaları shorts videolarından takip etmeye başladım.
Çok teşekkür ederim yorumun benim için çok değerli dediğini dikkate alacağım <3

Shorts atmadım aslında sadece bir tane attım o da izlenmedi sayılır ama videolarım sevilip izlendi aslında kanalı paylaşsam eleştiri yapsanız benim için daha iyi olabilir ama yasak mı bilemiyorum

O zaman ben şöyle paylaşayım bakıp eleştirisel bir yorum yapabilirseniz çok sevinirim gerçekten

En çok izlenen videona baktım neden sürekli ses kesiliyor bazı noktalarda?

Geri
Yukarı