YouTube kanalımda para kazanma aktif mi?

Aykutbrt

Hectopat
Merhabalar benim kanalım var küçük. Ara sıra video atıyorum. Bu son videom tutarsa seriye başlayacağım. Ama şöyle bir sıkıntı var. Para kazanamam şu an evet biliyorum. Ama para kazanma yerinde inceleniyor yazıyor, oranın da aktif olması gerekmiyor mu? Yoksa 1K abone 4K saati geçtikten sonra mı ora aktif oluyor? Ve bir de bir kanal da ülke olarak Amerika'yı seçtiğini gördüm. Neden anlamadım. Neden Amerika'yı seçmiş olabilir? Ben de Amerika'yı seçmeli miyim? Benim kanal ülkesi Türkiye.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20200203-021249.png
    Screenshot_20200203-021249.png
    38 KB · Görüntüleme: 86
Son düzenleyen: Moderatör:
Başvurunu yolluyosun kabul ediyorlar(Adsense hesabı falan açılıyor). 1k Abone ve 4k saat izlenince de para kazanma aktif oluyor.

1K sub, ve 4k hr. izlenme olsa bile politikaları okuman gerekir. Kanalın politikalara uymaz ise AdSense hesabın açılmaz.

1k abone ve 4.000 saate ulaştıktan sonra başvuru yolluyorsun. Hesabın inceleniyor. Para kazanmaya uygun bir hesapsa para kazanman aktif olur ama başvuruyu yollayınca uzun süre de cevap geliyor, haberin olsun.

1K abone ve 2.5k saat izlenmem vardı açılmadı. Bu süreçten önce 35tl para kazanmıştık bu politika gelince bütün para kazanmalar devre dışı bırakıldı ve partnerler kullanıcılarını çıkarmaya başladı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı