YouTube kanalımı nasıl büyütürüm?

Sistem kötüyse nasıl yapılır videoları çek. En basit bir programı yüklemek bile çok izleniyor. İlla oyun çekcem diye inat ediyorsan böyle korku oyunları çek.

Minecraft da ne çekeceğim bir sürü oyun modu var onda?

Minecraft için tavsiyem örnek veriyorum Survival dünyası nasıl geliştirilir, nasıl daha iyi Build yapılır gibi şeyler öneririm veya farm yapımlarıyla alakalı videolar üretebilirsiniz. Bu tarz bir şey yapacaksanız bunları yapan kişilerden esinlenin onlar geliştiği için sizin süreciniz hızlanır.

Minecraft için tavsiyem örnek veriyorum Survival dünyası nasıl geliştirilir, nasıl daha iyi Build yapılır gibi şeyler öneririm veya farm yapımlarıyla alakalı videolar üretebilirsiniz. Bu tarz bir şey yapacaksanız bunları yapan kişilerden esinlenin onlar geliştiği için sizin süreciniz hızlanır.
Hocam Minecraft yok pc de nereden indirebilirim?
Hocam bir de hangi sunucuda oynamalıyım?

Son düzenleme:
Bilgilendirme videoları çekersen kanalını ve izletmeni büyütebilirsin. Windows 10 ile alakalı videolar mesela, uygulama inceleme olabilir, format atma gibi basit videolar çok izleniyor. Oyun olarak The Walking Dead önerebilirim.
Hocam The walking dead çekersem sadık kitleye mi sahip olurum? The walking dead korku oyunu sanırım zombi temalı. Böyle kanal hızlı büyür müyüm? Windows 10 ile ilgili videolar ilgimi çekmiyor.

Hocam The Walking Dead çekersem sadık kitleye mi sahip olurum? The Walking Dead korku oyunu sanırım zombi temalı. Böyle kanal hızlı büyür müyüm? Windows 10 ile ilgili videolar ilgimi çekmiyor.

Yani, o oyunu izleyen kişiler sadık olurlar gibi geliyor bana. Twitch'de yayın açman daha mantıklı olabilir. The Walking Dead, mükemmel oyundur. Hikayesi çok sağlam, film tadında bir oyun. Seçimleri sen seçiyorsun, hikaye ona göre değişiyor. Oldukça duygusal ve zorlu seçim yapılan oyun. Hiç korku oyunu değil ayrıca, The Walking Dead season 1 grafiklerini belki beğenmeyebilirsin ama hikayesi çok sağlam, seri boyunca göremeyeceğin bir adam ile tanışıyorsun. Spoiler vermek istemiyorum.

Yani, o oyunu izleyen kişiler sadık olurlar gibi geliyor bana. Twitch'de yayın açman daha mantıklı olabilir. The Walking Dead, mükemmel oyundur. Hikayesi çok sağlam, film tadında bir oyun. Seçimleri sen seçiyorsun, hikaye ona göre değişiyor. Oldukça duygusal ve zorlu seçim yapılan oyun.
Dying light gibi mi? Film gibi oyunları pek sevmiyorum. Böyle zombi öldürmeli hayatta kalmalı olsa çok güzel olurdu. İngilizcem yeterince iyi olmadığı için oynayabileceğimi sanmıyorum. Youtube den ingilizce çalışacaktım. İnternetten öğrenmek baya uzun sürüyor 345 video var. (İngilizce ders şekilde video da) Şuan ki kanalımda hiç oyun videosu yok 3 tane vardı sildim.

Dying Light gibi mi? Film gibi oyunları pek sevmiyorum. Böyle zombi öldürmeli hayatta kalmalı olsa çok güzel olurdu. İngilizcem yeterince iyi olmadığı için oynayabileceğimi sanmıyorum. YouTube'dan İngilizce çalışacaktım. İnternetten öğrenmek bayağı uzun sürüyor 345 video var. (İngilizce ders şekilde video da) şu anki kanalımda hiç oyun videosu yok 3 tane vardı sildim.

Oyunun Türkçe yamasını rahatça bulabilirsin. Hikayesi seni film olsa ve olmasa bile etkileyecektir. Twitch'den yayın açıp, YouTube'a gameplay olarak atsan 2 taraflı olur.

Geri
Yukarı