YouTube kanalına atılan botlar nasıl iptal edilir?

RSBRS

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Emeğimle 30 abone falan kastım fakat aniden bot gelmeye başladı, şu an 101 abone oldum. Bunları nasıl iptal edebilirim ve en önemlisi banlar mı beni YouTube?

Emeğimle 30 abone falan kastım fakat aniden bot gelmeye başladı, şu an 101 abone oldum. Bunları nasıl iptal edebilirim ve en önemlisi banlar mı beni YouTube?
YouTube sizi banlamaz ancak BOT attıysanız bir site aracılığı ile, hemen hesabınızın şifresini değiştirin. Bedavaya BOT vermiyorlar. Hesabınızı veriyorsunuz sizi kendi kanallarına abone yapıp sizin kanala abone oluyorlar ayrıca size abone olan hesaplar her an abonelikten çıkabilir, lütfen iptal ediniz.

YouTube sizi banlamaz ancak bot attıysanız bir site aracılığı ile, hemen hesabınızın şifresini değiştirin. Bedavaya bot vermiyorlar. Hesabınızı veriyorsunuz sizi kendi kanallarına abone yapıp sizin kanala abone oluyorlar ayrıca size abone olan hesaplar her an abonelikten çıkabilir, lütfen iptal ediniz.

Botu ben atmadım kuzenim atmış şifre falanda söylemedim nasıl attı bilmiyorum nasıl iptal edebilirim sanırım kanal büyüdüğünde doğrulanmış tiki gelmiyor bot gelince.

Banlanma diye bir şey yok.
Var hocam. Eskiden YouTube'de reklam ayarlarımı değiştirirken bile yanlış bir ayar yapıp hesabımın kapattırılmasına sebep olmuştum.
Botu ben atmadım kuzenim atmış şifre falanda söylemedim nasıl attı bilmiyorum nasıl iptal edebilirim sanırım kanal büyüdüğünde doğrulanmış tiki gelmiyor bot gelince.
Gelir merak etmeyin. Şifreyi değiştirin, iptal etmeseniz de olur.

Var hocam. Eskiden YouTube'de reklam ayarlarımı değiştirirken bile yanlış bir ayar yapıp hesabımın kapattırılmasına sebep olmuştum.
Politikalara aykırı bir şey yapmadığınız sürece kapanmaz. Bilmeden yanlış bir şey yapmış olabilirsiniz.
YouTube botları kanalları düzenli olarak taramaya tabi tutarlar. Eğer kanalınızda bot ile abone elde edildiği tespit edilirse kanalınızın abone sayısı düşer. Bazı durumlarda otomatik olarak abone sayınızın kapatılabildiği de olabilir. Bu durumda paniğe kapılmayın. Bir süre sonra eski haline dönecektir.

Geri
Yukarı