YouTube Kanalına İzinsiz ETHMINER Videosu Yüklenmiş

Yer
Ankara
Daha fazla  
Videoyu ben yüklemediğim halde bu şekilde bir video yüklenmiş. Sebebi ne olabilir, bilgisi olan var mı?

Ekran Alıntısı.PNG

Muhtemelen bir yerlerde bir linke tıkladınız ve bu hesabınızın çalınmasına neden oldu. Sistem hatası veya yanlış bir ayar sonucunda kanalınıza ETHMINER videosu yüklenecek hali yok ya.
Bir dosya indirmiştim yanlışlıkla dalgınlıkla ve trojen yüklenmişti sonrasında hemen temiz format attım bu tür şeylere çok dikkat ederim normalde. Google için şifre değişikliği yaptım lakin tüm hesaplarım mı çalınmıştır yoksa sadece google hesabıma mı etki ediyor?

Bir dosya indirmiştim yanlışlıkla dalgınlıkla ve trojen yüklenmişti sonrasında hemen temiz format attım bu tür şeylere çok dikkat ederim normalde. Google için şifre değişikliği yaptım lakin tüm hesaplarım mı çalınmıştır yoksa sadece google hesabıma mı etki ediyor?
Emin değilim fakat Kaspersky ile tam tarama yapıp tüm şifrelerinizi değiştirmeniz sizin için iyi olabilir.

Emin değilim fakat Kaspersky ile tam tarama yapıp tüm şifrelerinizi değiştirmeniz sizin için iyi olabilir.
Temiz format sonrasında trojen kaldığını zannetmiyorum ama dediğiniz gibi bir tarama sağlayayım işimi garantiye alayım.
Bilgisi olanlar yanıtlarsa sevinirim bu trojenler tüm hesaplara mı etki ediyor yoksa sadece google hesabına mı etki eden bir olay?

Hesabınızın yetkilendirmelerini almış olabilirler ayarlarda öyle bir şey vardı. Hesaptaki cihazları kontrol edin "myaccount.google.com" üzerinden.

Yeni konular

Geri
Yukarı