YouTube kanalına neden abone gelmez?

MetamorpheuS

Hectopat
Yer
01
Daha fazla  
Selamlar, Shorts ağırlıklı Motivasyon (shorts) videolar hazırlıyorum. Aşağı yukarı günde 1-2 video atıyorum. Etiket ise etiket, açıklamaysa açıklama, Özgünlükse özgünlük. Kanalda orijinal olmayan hiç bir şey yok.

Anlayamadığım neden abone katılımında sorun yaşıyorum?

Selam, Shorts ağırlıklı motivasyon (Shorts) videolar hazırlıyorum. Aşağı yukarı günde 1-2 video atıyorum. Etiket ise etiket, açıklamaysa açıklama, özgünlükse özgünlük. Kanalda orijinal olmayan hiçbir şey yok.

Hocam YouTube kanalınızı atar mısınız?

Selam, Shorts ağırlıklı motivasyon (Shorts) videolar hazırlıyorum. Aşağı yukarı günde 1-2 video atıyorum. Etiket ise etiket, açıklamaysa açıklama, özgünlükse özgünlük. Kanalda orijinal olmayan hiçbir şey yok.

Dostum bilgim yok al sana benden bir abone yapabileceğim başka bir şey yok.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-04-07 133728.png
    Ekran görüntüsü 2024-04-07 133728.png
    972,8 KB · Görüntüleme: 24
İzlenme sorunum yok hocam. İçeriğimiz (emeklerimiz) özgün bu yüzden izlenmede sorun yaşamıyorum. Abone sorunu yaşıyorum.

www.youtube.com/@sakinsozler
Kanalın dikkat çekici bir konsepte sahip değil çünkü, video koyup üstüne animasyonlu yazı ekliyorsun. Emek vardır yoktur ona bir şey söylemeyeceğim fakat devamını izletecek bir heyecan uyandırmıyor.

Dosya Ekleri

• sadasd.PNG
    sadasd.PNG
    26,5 KB · Görüntüleme: 21
Selamlar, Shorts ağırlıklı Motivasyon (shorts) videolar hazırlıyorum. Aşağı yukarı günde 1-2 video atıyorum. Etiket ise etiket, açıklamaysa açıklama, Özgünlükse özgünlük. Kanalda orijinal olmayan hiç bir şey yok.

Çünkü böyle motivasyon içeriği olmaz kaslı bir erkek yada fiziği güzel bir kadın koyman lazım

İzlenme sorunum yok hocam. İçeriğimiz (emeklerimiz) özgün bu yüzden izlenmede sorun yaşamıyorum. Abone sorunu yaşıyorum.

www.youtube.com/@sakinsozler
En sevmediğim, cuma günü atılan resimli mesajlar gibi motivasyon, özlü söz videoları. Azıcık bile ilgimi çekmedi kanal, özellikle her videonu takip edecek bir kitle de yoktur tahminimce. Zaten ortada ilgi çekici bir şey de yok. Videolarına gelen izlenmelerin rastgele kişiler tarafından olduğu varsayarsak abone gelmemesi normal. @Tosunbey arkadaşın dediklerine katılıyorum. Buna benzer binlerce kanal varken kim niye seni hatırlayıp mesela bir söz aradığında senden baksın ? Bir de beğenseler bile abone olanlar olmayanlara göre azınlıkta.
Söylediğin özgünlük kısmı da herhalde sözler ve arka plandaki resimler için çünkü içerik olarak özgün değilsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı