YouTube kanalına reklam verince izlenme artar mı?

Rufiq Cavadov

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Azərbaycan
Daha fazla  
Merhaba. YouTube kanalı açmayı düşünüyorum ama kafama takılan bir soru var arkadaşlar. Şimdi ben kanalı açtım diyelim sıfır bir kanal. Google ads üzerinden bir video için atıyorum reklam verirsem hem kanala bu şekilde abone gelip hem de izlenme sayını artırabilir miyim?

Ayrıca mesela Google AdSense bağlama aşamalarından şimdi henüz bahsetmiyorum ama atıyorum Google AdSense ve Google ads bildiğim kadarıyla Mac adresine göre engellemeler suspend yeme olayları da var bunlar kanalımı etkiler mi?

Tabii çekeceğim video ve s tamamen kendime özgün içerikler olacak ve bazı videolar telif hakkı içermeyen videolar paylaşmayı da düşünüyorum.

Bir de mesela elimde diyelim 500 manat param var mesela diyorum örnek vermek açısından. Bu 500 manatımı farklı 5 video için ayırıyorum diyelim. Bu da 100 manat düşüyor her bir videoya. 100 manat kaç dolar mesela 100 / 1.7 = 58.82 dolar 1 dolar 1.7 çünkü. Yani her bir video için 58 dolar harcadım diyelim Amerika kitlesini gösterdiğimi varsayarak diyorum bunu. Geriye dönüş olarak bu 500 manat kaç kazandırır bana? Kazandırır mı bu şekilde?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı