Çözüldü YouTube kanalına yüklenen videolar ana sayfaya düşmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Selam iyi günler YouTube kanalıma video paylaşıyorum ve ne yaparsam yapayım videolarım ana sayfa kısmında gözükmüyor ama videolar kısmına gelidğimde görebiliyorum. Yardım eder misiniz?

ewq.JPG

qewqeqeqw.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ortada bir problem yok sanırım. Arkadaş videoyu yükledikten sonra Refresh atmamıştır. Gözüküyor çünkü.

Eki Görüntüle 1520938

Hayır YouTube Studio'dan ayarladım ve tekrar sayfayı yenilediğimde attım baktığımda düzeldi.

@Meraklı_kişilik15 sorunu nasıl çözdüğünüzü anlatır mısınız? Herkes bu şekilde faydalanabilir.

Tabii ki hemen anlatıyorum.
-1 YouTube Studio'ya giriyoruz.
-2 yandaki bölümden özelleştirme adlı bölüme giriyoruz.
-3buradan düzen kısmından öne cıkan bölümlere gelip + simgesine tıklıyoruz.
-4 buradan da il önce kısa videolar short videolarının üste gözkmesini istiyorsanız ben öyle yaptım ve sonrada yüklenen videolar kısmına tıklıyoruz bu şekilde oluyor:
-5 ve sonuç 𝙔𝙖𝙮ı𝙣𝙡𝙖 butonuna tıklayınca işlem cözülmüş oluyor.
Bu şekilde gözüküyor:
-6.JPG

-6 ve işlemimiz bitti işinize yaradıysa ne mutlu bana iyi akşamlar.
Son düzenleme:
Ortada bir problem yok sanırım. Arkadaş videoyu yükledikten sonra Refresh atmamıştır. Gözüküyor çünkü.

Eki Görüntüle 1520938

Hayır YouTube Studio'dan ayarladım ve tekrar sayfayı yenilediğimde attım baktığımda düzeldi.

@Meraklı_kişilik15 sorunu nasıl çözdüğünüzü anlatır mısınız? Herkes bu şekilde faydalanabilir.

Tabii ki hemen anlatıyorum.
-1 YouTube Studio'ya giriyoruz.
-2 yandaki bölümden özelleştirme adlı bölüme giriyoruz.
-3buradan düzen kısmından öne cıkan bölümlere gelip + simgesine tıklıyoruz.
-4 buradan da il önce kısa videolar short videolarının üste gözkmesini istiyorsanız ben öyle yaptım ve sonrada yüklenen videolar kısmına tıklıyoruz bu şekilde oluyor:
-5 ve sonuç 𝙔𝙖𝙮ı𝙣𝙡𝙖 butonuna tıklayınca işlem cözülmüş oluyor.
Bu şekilde gözüküyor:
-6.JPG

-6 ve işlemimiz bitti işinize yaradıysa ne mutlu bana iyi akşamlar.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı