Çözüldü YouTube kanalında açıklama kısmı hangi dillerde yazılmalı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Tarih Delisi

Centipat
Yer
Kayseri/Talas
Daha fazla  
Merhaba. YouTube kanalımda, açıklama kısmında kendimi ve kanalımı tanıtan İngilizce açıklama yazdım. Başka dillerde de yazmayı düşünüyorum. Zaten açıklamada 1000 karakter sınırı olduğu için üç, dört dilin üzerinde açıklama yazamıyorum. Sizce, kendimi ve kanalımı tanıtan İngilizce dışında başka hangi dillerde açıklama yazmalıyım?

Son düzenleme:
Merhaba. YouTube kanalımda, açıklama kısmında kendimi ve kanalımı tanıtan İngilizce açıklama yazdım. Başka dillerde de yazmayı düşünüyorum. Zaten açıklamada 1000 karakter sınırı olduğu için üç, dört dilin üzerinde açıklama yazamıyorum. Sizce, kendimi ve kanalımı tanıtan İngilizce dışında başka hangi dillerde açıklama yazmalıyım?
Hangi ülkeye içerik üretecekseniz onların kullandığı dili kullanın.

Kanalda hangi dillerde içerik üretecekseniz ona göre yazın.
Sadece İngilizce içerik üretiyorum ama açıklama kısmına üç, dört dil yazmak istiyorum. İngilizce açıklama yazdım. Sizce, başka hangi dillerde açıklama yazmalıyım? (1000 karakter sınırı olduğu için, maalesef üç,dört dilden fazla yazamıyorum.)

Hangi ülkeye içerik üretecekseniz onların kullandığı dili kullanın.
Sadece İngilizce içerik üretiyorum ama açıklama kısmına üç, dört dil yazmak istiyorum. İngilizce açıklama yazdım. Sizce, başka hangi dillerde açıklama yazmalıyım? (1000 karakter sınırı olduğu için, maalesef üç,dört dilden fazla yazamıyorum.)

Sadece İngilizce üretiyorsanız İngilizce dışında daha yazmanıza gerek yok. Çünkü hedef kitleniz sadece İngilizce bilenler.

Yeni konular

Geri
Yukarı