YouTube Kanalında Oynanacak Oyunlar

arknxi

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 3060 Laptop GPU, İntel i7 11800H, 300Hz AU Optronics Ekran
Kanalımda Valorant ve FIFA yoğunlukta oynuyorum. Bu oyunlar haricinde içine kendi mizahımı koyabileceğim, şamata yapabileceğim çok ciddi oynanışı olmayan, izlenilirliği yüksek oyun önerir misiniz?

Kanalımda Valorant ve FIFA yoğunlukta oynuyorum. Bu oyunlar haricinde içine kendi mizahımı koyabileceğim, şamata yapabileceğim çok ciddi oynanışı olmayan, izlenilirliği yüksek oyun önerir misiniz?

GTA 5 gerçek hayat klasik düzenli izleyicili içerik işte

Hiç duymadım daha önce, göz atacağım teşekkürler

Hocam tavsiyem indie korku oyunları oluyor. Çoğu insan bunları oynuyor. Hugola gibi kanallar bu oyunları oynuyor ve baya tutuyor. İndie horror games yazarak güncel indie oyunlara bakabilirsin.

Sevdiğin oyunu oyna. YouTube algoritması; video ismi, açıklaması, video kapak fotoğrafı ve videoyu atlamadan izlemeleri videoları öne çıkarıyor. Diğer videolar yerine sizin videolarınıza tıklayan insan sayısı arttıkça algoritma senin videolarını yukarı çıkarak. İnsanlar sizi neden izlesin, onlara ne sunabilirsin, seni farklı kılan ne? Bunları kendinize sorun ve sağlam girin. Umarım başarılı olursun dostum :) dediklerimi yapmadan da istikrarlı şekilde video yükleyerek başarılı olabilirsin ama yavaş ve tutarsız olur, sıkılırsın.

Geri
Yukarı