YouTube kanalında video izlenmeleri tavan yaptı

Arsuda07

Centipat
Daha fazla  
Dün yeni açtığım kanala açar açmaz bir video yükledim ve sabah uyandığımda böyle bir manzarayla karşılaştım. Normal mi?

1712520373444.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Dün yeni açtığım kanala açar açmaz bir video yükledim ve sabah uyandığımda böyle bir manzarayla karşılaştım. Normal mi?

Eki Görüntüle 2162211

Aynısı bana da olmuştu bir ara ben video attıktan 10 dakika sonra 400 izlendi ve ondan sonraki videolar patladı 500 700 arası izlenme geliyordu. Normal yani.

Youtube algoritmasının son zamanlarda rastgele olduğunu düşünüyorum. Büyük kanalları ve rastgele küçük kanalları öneriyor.

Piyango size vurmuşken eğer yapabilirseniz kategoriden ve türden ayrılmayarak düzenli olarak içerik atmaya devam edin. Algoritma sever böyle adamları.

Attığın videonun linkini atar mısın?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Youtube algoritmasının son zamanlarda rastgele olduğunu düşünüyorum. Büyük kanalları ve rastgele küçük kanalları öneriyor.

Piyango size vurmuşken eğer yapabilirseniz kategoriden ve türden ayrılmayarak düzenli olarak içerik atmaya devam edin. Algoritma sever böyle adamları.
Teşekkürler.

Çok çok normal. İlgi çekmiş olmalısınız.
Bilgi verdiğiniz için teşekkürler.

Shorts videolar genelde böyle. Normal durum yani.
Teşekkürler

Kullandığın etiketler, kullandığın başlık, video kapağı gibi etmenler izleyiciyi videoya çekmiş
Normâl bende birkaç yıl önce böyle şaşırmışım.
Aynısı bana da olmuştu bir ara ben video attıktan 10 dakika sonra 400 izlendi ve ondan sonraki videolar patladı 500 700 arası izlenme geliyordu. Normal yani.
Bilgi verdiğiniz için teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı