YouTube kanalındaki videoları nasıl daha eğlenceli ve hareketli hale getirebilirim?

Ethem Efe

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kocaeli gölcük
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
4060Tİ 16 GB RAM Ryzen 5 5500 Cooler Master 120L XTB 1 TB SSD
Meslek
Öğrenci
Böyle videolar yapıyorum, şampiyon bilgileri vs. de ekleyeceğim ancak ekran sabit bir şekilde duruyor ve bir yerden sonra sıkabilir gibime geliyor. Ekstra olarak hangi içerikleri koyabilirim? Halihazırda olan konsepti nasıl eğlenceli hale getirebilirim?

Fikir güzel fakat tutması zor. Mizah unsurları koyarak daha güzel bir şey yapabilirsiniz birde daha hızlı akıcı konuşarak. Atıyorum aşağıya dopamini fulleyecek bir video koyup adam ona dalıp videoyu izlesin falan.

Fikir güzel fakat tutması zor. Mizah unsurları koyarak daha güzel bir şey yapabilirsiniz bir de daha hızlı akıcı konuşarak. Atıyorum aşağıya dopamini fulleyecek bir video koyup adam ona dalıp videoyu izlesin falan.

İtem tanıttığım bir videoya ne tür mizah unsurları koyabilirim ki? Sonda ne dediğiniz şeyi anladım ama alta video koyup yukarıya ne koyacağım ki o zaman? Kanalın konsepti item ve şampiyon özellikleri gibi bir şey, ek olarak ne içerikler yükleyebilirim sizce?

Yeni konular

Geri
Yukarı