YouTube kanalından IP adresi bulunur mu?

3, 4 yılda da fark edemezler belki orası başka konu ama gerekirse isteyebilirler diye düşünüyorum. Ama uğraşacaklarını sanmıyorum.

IP'in elimde olm bak yaktım seni eyvahh. Bittin sen şuan soyunu tüm sülalenin lokasyonu bende artık hiç bir yerde güvende değilsin bunu paylaşmaman gerektiğini bilmiyorsan sonuçlarını çekeceksin hahahahhaha.
(Sapık süper kötü modu sanki XD) (İronidir)

Aslında o da kötü düşünsenize rastgele yer açıyorsunuz haritadan adresi giriyorsunuz yolluyorsunuz sipariş. Adamlar ne olduğunu şaşırır. Ama hesabı ödeyip yollarsanız yanında da yorum bırakırsanız böyle böyle diye fena hareket olmaz :)
Arkadaşa en yakın yer Eminönü çıktı IP üzerinden 32557 kişi var ve her 4 kişiye bir daire düşüyor desek 8139.5 -> 8140 pizza gerekli. 8140 pizza demek ona da en mantıklı menü doyuracak düzeyde 25 TL (yanında içecekli falan) 2 Adet Ekosandviç, Kutu İçecek. veya Stuffed Pizza Menüleri! | Kampanyalar | Sbarro Türkiye
Ucuzluk açısından 24 liralığı seçelim (1 lira 8140 TL fark ediyor çünkü) 195.360 TL eder. Toplu alım yapacağımızı söyleyip %20 indirim talep etsek 156288 TL demek. Yuvarlak hesap 160 bin TL'niz varsa arkadaşı gönül rahatlığı ile korkutabilir ve çoğu kişiye menü ikram ederek mutlu edebilirsiniz. İşin üzücü yanı 8140 kişiyi bir öğün doyurmak sadece 12467,86 dolar. Yani düşük maaşlı kısmen vasıf gerektirmeyen işlerde çalışan bir Alman vatandaşının 4 aylık maaşı. Türkiye'deki ortalama maaş için ise 26 ay. :)

Arkadaşa en yakın yer Eminönü çıktı IP üzerinden 32557 kişi var ve her 4 kişiye bir daire düşüyor desek 8139.5 -> 8140 pizza gerekli. 8140 pizza demek ona da en mantıklı menü doyuracak düzeyde 25 TL (yanında içecekli falan) 2 Adet Ekosandviç, Kutu İçecek. veya Stuffed Pizza Menüleri! | Kampanyalar | Sbarro Türkiye
Ucuzluk açısından 24 liralığı seçelim (1 lira 8140 TL fark ediyor çünkü) 195.360 TL eder. Toplu alım yapacağımızı söyleyip %20 indirim talep etsek 156288 TL demek. Yuvarlak hesap 160 bin TL'niz varsa arkadaşı gönül rahatlığı ile korkutabilir ve çoğu kişiye menü ikram ederek mutlu edebilirsiniz. İşin üzücü yanı 8140 kişiyi bir öğün doyurmak sadece 12467,86 dolar. Yani düşük maaşlı kısmen vasıf gerektirmeyen işlerde çalışan bir Alman vatandaşının 4 aylık maaşı. Türkiye'deki ortalama maaş için ise 26 ay. :)
:( Gelde sonuna üzülme. F1 Hoodiesi beğendim 80 dolara. 1000 tl kargo ücreti dahil değil. Oturup ağlayacaktım evde. 80 birime aldıkları şey burda 1000 birim.

Geri
Yukarı