Youtube Kanalını Geri Getirme

Engellemiş mi WhatsApp'tan? Bi' yazmayı dene affeder belki?
Afedersin ama dalga mı geçiyorsun? Neyin geri getirmesi, kanalı sildin mi, şifresini mi unuttun, başkasına mı kaptırdın, e-maili mi unuttun? Ruh mu çağıracağız arkadaşım, geri getirmek ne demek. :D
Milyon tane farklı olay olmuş olabilir, biraz daha detaylı ve mantıklı bilgiler verirsen yardımcı olmayı deneyebilelim en azından.

Merhaba, 2200 abone ve 100.000 izlenmesi olan bir Youtube kanalım vardı. Geri getirebilir miyim acaba?
Giden bir daha dönmüyor. Ama tatlı dille bir dene, özür dile belki gelir. :)

Bildiğim kadarı ile YouTube hesabı silindiği zaman geri getirilemiyor. Zaten halihazır da olan bir kanalı sil seçeneğini tıkladığınız da bu hesabı bir daha kurtaramazsınız gibi bir uyarıda bulunuyor. Geçmiş olsun. Fakat aynı isim de tekrar kanal oluşturarak seni takip eden kitlenin bir kaçını geri kazanabilirsin.

Engellemiş mi WhatsApp'tan? Bi' yazmayı dene affeder belki?
Afedersin ama dalga mı geçiyorsun? Neyin geri getirmesi, kanalı sildin mi, şifresini mi unuttun, başkasına mı kaptırdın, e-maili mi unuttun? Ruh mu çağıracağız arkadaşım, geri getirmek ne demek. :D
Milyon tane farklı olay olmuş olabilir, biraz daha detaylı ve mantıklı bilgiler verirsen yardımcı olmayı deneyebilelim en azından.

silindi kanal ama bakarsak sadece siz anlamamışsınız yorumlarda

silindi kanal ama bakarsak sadece siz anlamamışsınız yorumlarda

Bir daha bakarsanız herkesin varsayım ile konuştuğunu anlayabilirsiniz. Ben buradaki kimsenin müneccim olduğunu sanmıyorum, öyleler mi yoksa?
“Geri getirmek” kalıbını kullandığın yerde birbirinden farklı birçok anlama gelebilir, yukarı da neler olabileceğini açıkladım zaten.
Soruya gelince de, silinmiş bir kanalı geri getiremezsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı