YouTube kanallarım aramalarda çıkmıyor

Ucsktr

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar sizde böyle bir olayla karşılaştınız mı? Özellikle son 3 gündür. Eski kanal olsun (2012 kayıtlı) yeni kanal olsun (yeni açılan) hiç bir videom arama bölümünde video adını yazınca çıkmıyor.
Son zamanlarda 10 tane falan yeni hesap ve kanal açtım. Hepsi farklı bir şey denemek içindi. Tüm hesaplar tek PC'den ve Tek IP'den açıldı. Acaba diyorum spam ban yemiş olma ihtimalim var mıdır?
Kanalımda hiç bir uyarı görmüyorum. MAC adresimi mi blokladılar ne yaptılar?
  • PC Format atarak ve IP değiştirerek yeni kanal açtım, Farklı bir video yükleyerek denedim oda çıkmıyor arama kısmında. Normal URL yazarak çıkıyor ama insanlar URL aratmıyor :)
  • Farklı hesaplarda video yüklemeyi denedim. Olumsuz.
  • Farklı Tel No ve Farklı İsim ile hesap açarak denedim. Olumsuz
Problem genel mi?

Arkadaşlar sizde böyle bir olayla karşılaştınız mı? Özellikle son 3 gündür. Eski kanal olsun (2012 kayıtlı) yeni kanal olsun (yeni açılan) hiç bir videom arama bölümünde video adını yazınca çıkmıyor.
Son zamanlarda 10 tane falan yeni hesap ve kanal açtım. Hepsi farklı bir şey denemek içindi. Tüm hesaplar tek PC'den ve Tek IP'den açıldı. Acaba diyorum spam ban yemiş olma ihtimalim var mıdır?
Kanalımda hiç bir uyarı görmüyorum. MAC adresimi mi blokladılar ne yaptılar?
  • PC Format atarak ve IP değiştirerek yeni kanal açtım, Farklı bir video yükleyerek denedim oda çıkmıyor arama kısmında. Normal URL yazarak çıkıyor ama insanlar URL aratmıyor :)
  • Farklı hesaplarda video yüklemeyi denedim. Olumsuz.
  • Farklı Tel No ve Farklı İsim ile hesap açarak denedim. Olumsuz
Problem genel mi?
Bende youtubede 4 aydır toplam 50 video attım hepside kaliteli ve güzel fakat hala büyüyemedim... :(

YouTube ile ilgili bir yorum gördüm ilk defa bende içimi dökeyim dedim. :/

Anladım ama insanımız, konunun cevaplandığını görünce olayın çözüldüğünü zannediyorlar. Sonra bu konu forumun derinliklerine doğru yol alıyor. Sorun hala devam etmesi ile kalıyor. Kişisel algılama genel bir yorumdur.

Anladım ama insanımız, konunun cevaplandığını görünce olayın çözüldüğünü zannediyorlar. Sonra bu konu forumun derinliklerine doğru yol alıyor. Sorun hala devam etmesi ile kalıyor. Kişisel algılama genel bir yorumdur.
Aslında yanlış düşünüyorsun. İnsanımız konuda bir sürücü cevap olduğunu görünce ilgilenmese bile girip bakıyor. Bu sayede çözümü bilen birinin çıkma olasılığı artıyor. Hiç +rep olayını duymadınız mı?
Bende youtubede 4 aydır toplam 50 video attım hepside kaliteli ve güzel fakat hala büyüyemedim... :(
Youtube algoritmalarını araştır. Düzensiz ve çok sayıda video yerine düzenli video at. Mesela pazar ve çarşamba günleri gibi.

Aslında yanlış düşünüyorsun. İnsanımız konuda bir sürücü cevap olduğunu görünce ilgilenmese bile girip bakıyor. Bu sayede çözümü bilen birinin çıkma olasılığı artıyor. Hiç +rep olayını duymadınız mı?
Technopat sisteminde işe yaramadığını düşünüyorum. Çünkü konu ile ilgili olan kişi ilk 5-10 dakika içerisinde ilgisini çekti çekti çekemedi ise sittin sene konu kaybolup gidiyor. Kategori bazında bakarsak olaya onda haklısın, bu açıdan düşünmemiştim. Birde cevaplanmamış konular bence daha çok dikkat çeker. Çünkü nasıl olsa çözmüşlerdir diye düz mantık kavramı var. Bu olayı tüm forumlarda görüyorum. Bir konu cevap aldıysa tamamdır mantığı.

Youtube algoritmalarını araştır. Düzensiz ve çok sayıda video yerine düzenli video at. Mesela pazar ve çarşamba günleri gibi.
Benim 20 dk önce açtığım konuya yorum yazar mısınız geride kalmış nasıl olduysa desteklerseniz öne çıkar iyi olur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı