YouTube kapak fotoğrafları için hangi tip daha iyi durur?

Kendi ad soyad'ım mı yazsın? Kanal ismi mi?

• Kendi ismin yazsın orda

Oy: 6 75,0%
  • Kanal ismi

Oy: 2 25,0%

• Oy verenlerin toplamı
    8

SparkLun

Decapat
Daha fazla  
Çizip daireye aldığım alana kendi ad Soyad'ımı yazsam daha mı iyi olur? İnsanların kendi ismiminde aklında kalması için mantıklı buldum. Diğer türlü yine sparklun yazsam abes mi?

GAG-1689192756772.jpg

Durur sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Rica ederim hocam, içeriklerinizi merakla bekliyorum.
çok farklı bi konseptle içerik üretmek istiyorum ama buda oldukça zor. oyun videoları paylaşıp içerik üretmeyi herkes yapabilir, misal oyun oynarkende yayın yapmayı bunları zaten çocuklar bile yapıyor. iyi bir konsept ise sanırım yapılması zor olan insanları etkileleyen diğerlerinden farklı olan bir içerik. sen ne tavsiye edersin? sence videoları iyi montajlamak kaliteden ödün vermemekle başarılabilir mi?

çok farklı bi konseptle içerik üretmek istiyorum ama buda oldukça zor. oyun videoları paylaşıp içerik üretmeyi herkes yapabilir, misal oyun oynarkende yayın yapmayı bunları zaten çocuklar bile yapıyor. iyi bir konsept ise sanırım yapılması zor olan insanları etkileleyen diğerlerinden farklı olan bir içerik. sen ne tavsiye edersin? sence videoları iyi montajlamak kaliteden ödün vermemekle başarılabilir mi?
Gameplay videolarının sıkıcı olmaması için gereksiz bölümleri kesebilirsiniz, çok abartmadan editlemek de güzel olur. Ben çok anlamıyorum içerik üretme işinden ama izleyici gözünden böyle düşünüyorum.

Geri
Yukarı