Youtube Kapanıyor mu?

Bu maddeler saçmalık gerçekten. Milyonlarca insanın emekleri boşa gidecek. Tonguç Akademi, Şenol Hoca, Hocalara Geldik gibi kanallar kapatılırsa nereden ders çalışacak bu kadar insan ey Youtube! Biz nereden video izleyeceğiz. Binlerce insanın gelir kaynaklarını bir açıklama ile mi bitirecekler. Bunlarca İnsanın emeğine, gelir kaynağına gelen zararı kim ödeyecek?

Bu maddeler saçmalık gerçekten. Milyonlarca insanın emekleri boşa gidecek. Tonguç Akademi, Şenol Hoca, Hocalara Geldik gibi kanallar kapatılırsa nereden ders çalışacak bu kadar insan ey Youtube! Biz nereden video izleyeceğiz. Binlerce insanın gelir kaynaklarını bir açıklama ile mi bitirecekler. Bunlarca İnsanın emeğine, gelir kaynağına gelen zararı kim ödeyecek?

Dostum merak etme en az 2 yıl gerekiyormuş bu avrupa kanun maddesinin yürürlüğe girmesi için bu süre zarfında insanlarda tepkilerini gerektiği gibi gösterirler ise geri adım atmaları olası deniliyor.

Bu Article 13 çok ucu açık bir madde. Bana kalırsa parlamenterler bile ne yaptığının farkında değil.

AB için utanç kaynağı resmen. Tamamen rezalet. Muhtemelen olacakları gördükten sonra geri adım atılır.

Youtube'un kapanması şu durumda söz konusu değil. AB'ye üye olmadığımız için de karar bizim ülkemizi bağlamıyor.
Bizim ülkemizi de etkiliyor. Sadece türk sitelerindeki türk içerikleri etkilenmez. Yoksa herkesi derinden etkileyecek bir madde bu.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı