YouTube kısıtlı mod açılıyor

XandeR12

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Gigabayte B450 Gaming X 3600MHZ DDR4 ATX Anakart

Sapphire Pulse AMD 6700XT (PCI-E 4.0) GDDR6 Ekran Kartı

AMD Ryzen 5 3600 3.6/4.2GHz AM4 İşlemci

XPG Gammix D30 16GB (8x2) 3200MHZ CL16 Ram

Corsair MP510 960GB (3500 Read - 3000 Write) SSD

Xigmatek Venom X 650W +80 Bronze Kasa

AOC 24G2U 144HZ IPS 1MS (MPRT) Monitör
YouTube'da ki çoğu video görünmüyor yorum yapılmıyor çoğu site de yok VPN açınca düzeliyor ama ben VPN açmadan düzeltmek istiyorum modemden mi kaynaklı acaba?

kısıtlı modu uygulamadan devre dışı bırakın
  1. Sağ üstten profil resminize veya oturum açmadıysanız yüzsüz simgesine dokunun.
  2. Android'de şu adrese gidin: Ayarlar > genel. IOS'ta şu adrese gidin: Ayarlar.
  3. Yanındaki düğmeyi seçin kısıtlı mod devre dışı bırakmak için (griye döner).
* YouTube üzerinden olmazsa internet sağlayıcısının programından ya da modem arayüzünden halletmen gerekebilir.

Güvenli internet hizmeti vs. olabilir.
Bildirim bile gelmiyor.

kısıtlı modu uygulamadan devre dışı bırakın
  1. Sağ üstten profil resminize veya oturum açmadıysanız yüzsüz simgesine dokunun.
  2. Android'de şu adrese gidin: Ayarlar > genel. IOS'ta şu adrese gidin: Ayarlar.
  3. Yanındaki düğmeyi seçin kısıtlı mod devre dışı bırakmak için (griye döner).
* YouTube üzerinden olmazsa internet sağlayıcısının programından ya da modem arayüzünden halletmen gerekebilir.

Modem arayüzünden yapacağım galiba ama eski interneti bağlayanlar arayüz şifresini de değiştirmişler reset falan atmakla uğraşacağım şimdi 🙁

Son düzenleme:
Benim de en üşendiğim şey o hocam kolay gelsin 🥹😄

Hocam ayarı arayüze girdim de ayarı bulamadım YouTube'da falan da videosu yok acaba hangi ayar bir bilgin var mı?

Hocam ayarı arayüze girdim de ayarı bulamadım YouTube'da falan da videosu yok acaba hangi ayar bir bilgin var mı?

Kusura bakmayın mesajı yeni gördüm. Modem arayüzde güvenlik kısmında ebeveyn kontrolü ya da aile profili gibi bir yer olması lazım. O liste aktifse veya listede bir şey varsa onu kaldırmanız gerekir. Hiç olmuyorsa internet sağlayıcınızı arayıp kısıtlı modu kapattırabilirsiniz.

Geri
Yukarı