Çözüldü Millenicom YouTube "kısıtlı mod" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

FalseTrue

Decapat
Daha fazla  
Kısıtlı mod açıldı yorumları göremiyorum ve bu bugün Millenicom'a bağlandıktan yarım saat sonra oldu.

Modem: Huawei.
Ve telefondada aynı şekilde.

Çözüm
Millenicom aile profili ya da çocuk profili açık kalmış. Millenicom uygulama arayüzüne giriş yaparak halledebilirsiniz. Bunun için uygulamanın sol üst menüsünden güvenli internet bölümünü seçin. Daha sonra alt kısımda güvenli internet istemiyorum seçeneğini seçin ve kaydedin. Sorun çözülecektir.
Millenicom aile profili ya da çocuk profili açık kalmış. Millenicom uygulama arayüzüne giriş yaparak halledebilirsiniz. Bunun için uygulamanın sol üst menüsünden güvenli internet bölümünü seçin. Daha sonra alt kısımda güvenli internet istemiyorum seçeneğini seçin ve kaydedin. Sorun çözülecektir.

Çözüm

Yardımın için sağ ol yaptım ve işe yaradı.

benimkini bir türlü yapamadılar bağlandığından beri olmuyor bahsettiklerinizi yaptım amma değişen bir şey olmuyor sanki online yazılımları benim aboneliğime etki etmiyor

Benimkini bir türlü yapamadılar bağlandığından beri olmuyor bahsettiklerinizi yaptım amma değişen bir şey olmuyor sanki Online yazılımları benim aboneliğime etki etmiyor.

Millenicom'da sıkıntılar çektikten sonra eve fiber gelince TurkNet'e geçtim. Bu olayı Millenicom mobil uygulamasından halletmiştim o dönemler.

Yeni konular

Geri
Yukarı