YouTube kısıtlı mod nasıl kapatılır?

tarikkemal

Centipat
Daha fazla  
Eve internet sabah yapıldı ve bende şimdi YouTube'da video izleyecektim fakat kısıtlı mod olduğu için istediğim videoları izleyemiyorum ve ayarlardan da kısıtlı modu kapatamıyorum. Bunu nasıl düzeltebilirim?

1661986490290.png

Eve internet sabah yapıldı ve bende şimdi YouTube'da video izleyecektim fakat kısıtlı mod olduğu için istediğim videoları izleyemiyorum ve ayarlardan da kısıtlı modu kapatamıyorum. Bunu nasıl düzeltebilirim?

Eki Görüntüle 1502953

Hocam bunu Online hizmetlerden veya müşteri hizmetlerinden hizmet aldığınız internet sağlayıcısına bildirin, TurkNet kullanıyorsanız direkt olarak Online işlemler bölümünden kendiniz de kapatabiliyorsunuz. Bu bağlamda Online işlemleri bir kontrol etmenizi öneririm.

Eki Görüntüle 1502953
Güvenli internet açık. Onu sadece müşteri hizmetlerinden kapatabilirsin veya VPN kullanarak atlayabilirsin.

Eki Görüntüle 1502953

C:\Windows\System32\drivers\etc altındaki hosts dosyasına kullandığım koruma programı bu kodları ekliyor, bu kodları kaldırıp hosts dosyasını salt okunur yapınca kısıtlı mod kalkıyor ben bu şekilde çözdüm umarım faydası olur

216.239.38.120 www.youtube.com # redirected to restrict.youtube.com by Forticlient SafeSearch
216.239.38.120 m.youtube.com # redirected to restrict.youtube.com by Forticlient SafeSearch
216.239.38.120 youtubei.googleapis.com # redirected to restrict.youtube.com by Forticlient SafeSearch
216.239.38.120 youtube.googleapis.com # redirected to restrict.youtube.com by Forticlient SafeSearch
216.239.38.120 www.youtube-nocookie.com # redirected to restrict.youtube.com by Forticlient SafeSearch

Geri
Yukarı